The Sandbox (SAND) Fiyat Beklentisi ve Trend Analizi

The Sandbox (SAND)

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

The Sandbox (SAND) saatlik grafiğinde oluşturduğu düşen trendin değişimi için önemli bir nokta olan 3.20 dolar bölgesinin üzerinde yağması gereken saatlik kapanışını korumaya çalışıyor. 3.20 dolar üzerinde yapılacak olan saatlik mum kapanışının trend değişimini onaylayacağını söyleyebiliriz. Teknik grafik üzerinde 4.15 ve 4.50$ dirençlerinin kırılması durumunda alımların hızlanacağını ve boğaların SAND üzerindeki etkisini tazeleyeceğini söyleyebiliriz. Kısa ve orta vade yatırım stratejileri ile hareket ediyorsanız,  3.05$ seviyesinin altındaki destek seviyeleri kademeli alım yapılabilecek desteklerdir. SAND yükseliş trendinin resmen başlaması durumunda 5.90$ direncine kadar bir yükseliş gözlenebilir. Fiyat analizi yapıldığı anlarda SAND önemli trend dönüş seviyelerinden biri olan. 3.20 dolar bandında hareketini sürdürüyor.

sandusdt
SAND/USDT Saatlik Grafik

The Sandbox (SAND) Trend Takibi

The Sandbox (SAND) fiyat hareketi, grafikte göründüğü üzere anlık olarak trend değişim kanalının üzerine çıkarak minör trend değişikliğini onaylamaya çalışıyor ve saatlik grafikte kritik destek bölgesi olan 3.20 seviyesini güçlendirmeye çalışıyor. Bitcoin fiyatındaki sıkışma ve aşırı volatilite sebebiyle yön tayini konusunda tarafsız sinyaller üreten osilatörler, negatif sinyaller konusunda fikir değişikliği yapıyor olabilir.

SAND/USDT grafiğini incelediğimizde, The Sandbox fiyatı SAND/USDT analizini hazırlarken 3.20 dolar seviyelerindeki destek noktasını güçlendirmeye çalışıyor. Kanalın alt bacağını test etmeden 2 kere trendi bozma girişimi son bulmuş gözükse de SAND için yükseliş senaryosu, grafikteki destek bölgesinden aşağı yönlü mum kapanışı vermediği sürece geçerliliğini koruyacaktır. Bu noktada trendi kırıp yükseliş trend kanalı oluşturmak istenirse, 4.15 dolar seviyeleri güçlü direnç şu an bulunduğu 3.20 seviyesi ise güçlü destek potansiyeli taşıyor.

SAND Destek ve Direnç Bölgeleri

The Sandbox fiyatı mevcut trendini onaylayıp yeni yükselen trendini oluşturmaya 0.040 seviyesi üzerindeki güçlü kapanışının ardından başlayacak.

Grafiğimizde de bahsettiğimiz üzere

  • Güçlü Direnç Bölgeleri 4.15 – 4.70
  • Güçlü Destek Bölgeleri 3.15 – 3.00 -2.90
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster