Son Gelişmeler

Tezos, Waves, Zcash Fiyat Analizi: 20 Eylül

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tezos, XTZ’nin yazı yazarken herhangi bir iyileşme belirtisi göstermemesiyle, olumsuz tarafa giden yoluna devam etti. Dalgalar, Ağustos ayında güçlü artışlar kaydetti, ancak basın zamanında, kısa vadede ivme kaybı göstermiş ve ay boyunca genellikle güneye yönelmiştir. Zcash yükseliş sinyali verdi, ancak piyasa düşüşten önce sadece anlık olarak yükseldi.

Tezos [XTZ]

Tezos, Waves, Zcash Fiyat Analizi: 20 Eylül

Kaynak: TradingView’de XTZ / USD

Tezos, direnç seviyesini geçen hafta bir kez 2,56 dolar olarak test etti, ancak bundan sonra bu seviyeyi geçme ihtimali yoktu. Daha sonra, XTZ 2.24 $ ‘da destek bulmak için düştü.

Yönlü Hareket Endeksi (DMI), ADX (sarı) 20’nin üzerine çıkarken düşüş eğiliminin güçlendiğini gösterdi. XTZ’nin aşağı doğru kaymaya devam etmesi muhtemeldir.

Tezos ayrıca bir aydır daha düşük yüksekler ve daha düşük dipler kaydetti ve düşüş momentumunu durdurma belirtileri göstermedi. Kripto varlık için bir sonraki destek seviyeleri 2 dolar ve 1.81 dolardı.

Waves [WAVES]

Tezos, Waves, Zcash Fiyat Analizi: 20 Eylül

Kaynak: TradingView’de WAVES / USDT

WAVES, Bollinger Bantlarının fiyatı civarında daralmasıyla, son birkaç gündür sıkıntılı durumda. Bu gözlem sadece oynaklığın düştüğünü değil, aynı zamanda bir konsolidasyon dönemini de gösterdi.

WAVES desteği 2,32 $ seviyesinde bulunuyor. Genişleyen Bollinger Bantları ve ağır ticaret hacmi ile desteklenen bir kopuş, WAVES’in gelecekte hangi yöne gideceğine karar verecektir.

WAVES, yazı yazılırken 260 milyon dolarlık piyasa değeri ile CoinMarketCap’te 57. sırada yer aldı. Kripto varlığın 24 saatlik işlem hacmi, fiyatın 2.59 dolardan 3.11 dolara yükseldiği 13 Eylül’deki 114 milyon dolara kıyasla, son birkaç gün içinde ortalama 40 milyon dolardı.

Zcash [ZEC]

Tezos, Waves, Zcash Fiyat Analizi: 20 Eylül

Kaynak: TradingView’de ZEC / USDT

Zcash, 4 saatlik grafikte beyaz trend çizgileri ile vurgulanan yükseliş eğilimi gösterdi. Momentum göstergesi (RSI) daha yüksek dipler oluştururken, fiyat düşük seviyeler oluşturdu. Ancak, cyan okunun gösterdiği gibi fiyat 57.3 $ ‘dan 59.3 $’ a zayıf bir şekilde yükseldiğinden, bu farklılık zaten oynanmış olabilir.

Farklılaşmanın dışında, RSI artan düşüş baskısının bir resmini çizdi. Aslında, RSI geçen hafta 50’nin üzerine çıkmamıştı ve yazı yazıldığı sırada 40’lık bir düşüş değeri görüyordu.

 

Bu Yazıya Tepki Ver

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!