Tezos Fiyat Analizi: XTZ / USD

Tezos Fiyat Analizi: XTZ / USD Yükselen Kama Deseni, 4.0 Dolarlık Potansiyel Büyük Dağılımı Yazdırıyor

Tezos, direnci 4,40 dolarda test etmek için hafta sonu fiyat hareketini 4,00 doların üzerine çıkarıyor.
Bir tersine çevirme süreci, esas olarak kısa vadeli yükselen bir kama modelinin oluşumundan etkilenmektedir.

Bazı altcoinler, son birkaç haftadır inanılmaz derecede iyi performans gösteriyor. Jetonlar, yatırımcıların dikkatlerini Bitcoin’den bu küçüklere doğru çeşitlendirdiğini gördü. coinleri. Bu, Chainlink’in Coinbase’de BTC’den daha fazla hacim çektiği Pazar günü yansıdı.

Tezos fiyat hareketleri son birkaç gündür çok etkileyici. Hafta sonu oturumu, 3.00 $ ‘lık desteğin üzerinde istikrar ile karakterize edildi. Daha yüksek düzeltme girişimleri, alıcıların yukarı doğru hareketten yararlanmak için akın ettiği XTZ için büyük bir kazanç sağladı. 3.40 dolar, 3.80 dolar ve 4.00 dolar dahil olmak üzere birçok engel kırıldı.

XTZ / USD, devam eden geri çekilmeye başlamadan önce 4.40 dolardan yeni aylık en yüksek seviyelere yükseldi. Yazım sırasında, XTX / USD 4,15 dolardan işlem görüyor. Yükselen bir kama modelinin altına uzanan fiyatla birkaç düşüş şamdanı basıldı.

XTZ / USD Grafiği

XTZ / USD fiyat tablosu Tradingview tarafından XTZ / USD fiyat tablosu

Kama desenleri, fiyat değişimlerinin belirlenmesinde özellikle önemli modellerdir. Örneğin, yükselen bir kama paterni (XTZ / USD grafiğindekine benzer) sürekli bir yükseliş trendinden bir tersine dönüşü işaret ediyor. Ancak yatırımcılar, RSI, MACD ve hacim göstergesi gibi diğer göstergelerle ilişkili olarak bu modeli kullanmalıdır.

Bu durumda, RSI şu anda orta hattı yeniden test eden keskin bir geri çekilme ile düşüş trendini doğruluyor. Orta hat altında devam eden hareket, güçlenen bir düşüşe işaret eder. Aynı düşüş trendi, ortalama çizgiye doğru spirallenirken MACD tarafından da destekleniyor. Negatif bölgeye doğru bir kayma, boğaların fiyat üzerindeki artan etkisini vurgulayacaktır. Düşüşlerin ortasında, desteğin 4,00 ABD Doları (50 SMA), 100 SMA (3,84 ABD Doları), 3,60 ABD Doları ve 3,40 ABD Doları olması bekleniyor.

Devamını oku: Cardano ve Tezos 10. Pozisyon İçin Rakip: ADA / USD İyileşmeye Yol Açtı, Gözü 0,1 Dolara Koydu

Tezos Gün İçi Düzeyleri

Spot oranı: 4,15 $

Göreli değişim: -0.1044

Yüzde değişimi:% -2.45

Eğilim: Ayı

Hacim: Genişleyen

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

CoinOtag’ı TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Coin Otağ’ı ayrıca Twitter, Facebook, Telegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.