Son Gelişmeler

Tether, XRP’nin 2017’de piyasa için yaptığını yapıyor

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance’in Tether rezervleri son bir ayda% 450 arttı. Borsa, Nisan 2020’den bu yana Tether rezervlerinde artan oynaklık gördü. Temmuz 2020’de önemli bir düşüş oldu, ancak geçtiğimiz ay büyük bir toparlanma oldu.

Binance USDT rezervleri 1 ayda% 450 arttı

Kaynak: Cryptoquant

Cryptoquant’tan alınan verilere göre USDT rezervleri 60 günde 88 M $ ‘dan 1.06 M $’ a çıktı. Tether rezervlerindeki bu sıçrama, sabit fiyatla fiat ticareti yapan yeni alıcılar tarafından tamamen açıklanamaz. coinleri Tether gibi. Bu, fonlarını Tether aracılığıyla borsaları tespit etmek için getiren tüccarlara bağlanabilir.

2017’deki altcoin rallisinde, tüccarlar borsalar arasında para transferi yapmak için XRP’yi kullandılar. Büyük ölçüde düşük işlem ücretleri ve Binance gibi borsalardaki yüksek likidite nedeniyle. 2018’in başlarında, bu rallinin zirvesinde XRP, piyasa değeri ve fiyatta bir artış elde etti.

Binance USDT rezervleri 1 ayda% 450 arttı

Kaynak: Coinmarketcap

Piyasaya sürüldüğünden bu yana XRP, kripto para biriminde dijital ödemelerin geleceği olmaya başladı ve tüccarlardan tartışmasız destek gördü. Bununla birlikte, Tether’in artan piyasa değeri ve benimsenmesi XRP’yi tahttan indirdi. 15 milyar doları aşan piyasa değeri ile Tether, Bitcoin ve Ethereum’dan sonra üçüncü sırada yer alıyor.

Binance USDT rezervleri 1 ayda% 450 arttı

Kaynak: Twitter

Tether, en likit, istikrarlı ve güvenilir kripto para birimi olarak bir numaralı yerini koruduğunu iddia ettiği için, Tether XRP’ye doğrudan bir rakip. Tether’in grafiklerde 3. sıraya yükselmesi, sabit bir kripto para ve istikrarlı olduğu gerçeğine bağlanabilir. coinleri neredeyse 3 aydır her gün piyasa değerine 100 milyon dolar ekliyor. CoinMarketCap ve Stable Coin Supply Ration verilerine göre Tether’in hakimiyeti% 4,3’e ulaştı. [SSR] Ocak 2019’dan beri en düşük noktaya ulaştı. SSR, Bitcoin’in piyasa değerinin Stablecoins’in piyasa değerine oranı olarak hesaplandığından, son birkaç aydır her gün eklenen 100 milyon $ ‘ın bir etki yarattığını varsaymak güvenlidir.

Binance USDT rezervleri 1 ayda% 450 arttı

Kaynak: Cryptoquant

SSR, Temmuz 2020’de hızla düşmeye başladı ve şimdi Stablecoin Piyasa Kapitalizasyonu her gün yükseldikçe dibe doğru yarışıyor. Yükselen stabilcoin piyasa değerine en çok katkıda bulunan Tether, ticaret hacminde XRP’yi aştı ve fon transferi ve dijital ödemeler için yatırımcılar arasında en iyi seçenek olmaya devam ediyor.

2017 ve 2018’in başlarındaki altcoin rallisi Ethereum tarafından yönetildi ve XRP yakından takip edildi. Bununla birlikte, ticaret hacminde ve piyasa kapitalizasyonunda bir düşüşle XRP, yakın zamanda bir ralli gerçekleştirecek konumda olmayabilir. Olursa, XRP yavaş bir başlangıç ​​yapabilir.

Bu Yazıya Tepki Ver

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!