Terra (LUNA) Yükselmeye Devam Edecek mi?

Yükselen kama formasyonu içerisinde işlem gören LUNA için önemli destek ve direnç seviyelerini inceleyelim.
Terra (Luna) 02.05 2

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

LUNA Yükselen Kama Formasyonu İçerisinde İşlem Görüyor

LUNA-04.25-1

Yükselen kama formasyonu içerisinde işlem gören LUNA, geçen günlerde destekten tepki alarak yukarı yönlü hareket gerçekleştirdi.

Yükselişin devamında 125 dolar seviyelerine kadar ulaşabilir. Ancak bu formasyonu tamamlamak isterse bu durumda büyük bir düşüş gerçekleştirebilir.

Günlük grafikte MA200’ün üzerinde işlem gördüğü için yükseliş trendi hala güçlü görünüyor. Formasyonun gerçekleşmesi durumunda bu 68,9 dolardaki seviyenin altına düşeceği için düşüş trendi hakim olabilir.

RSI ise yaklaşık 51 seviyesinde işlem görüyor. Bu da hem yükseliş hem de düşüş senaryosunu destekleyeceği anlamına geliyor.

MACD göstergesinde yaşanan kesişim sonrasında aşağı yönlü hareket eden LUNA, negatif bölgede tekrar kesişim gerçekleştirdi. Bu da altcoinin gitmek isteği yön konusunda kararsız olduğunu gösteriyor.

Ek olarak Bitcoin’de gerçekleşen fiyat düşüşünden etkilenmediği de görülüyor. Bundan da diğer kripto paralara nazaran daha güçlü durduğu çıkarımı yapılabilir.

Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

LUNA-04.25-2

Şu anda oldukça önemli olan ve 94,1 dolarda bulunan direncini test ediyor. Bu seviyeyi kırdıktan sonra tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 119 dolara kadar yükselebilir.

Ancak dirençten ret yedikten sonra 81,2 dolarda desteği bulunduğu için bu seviyeye kadar gerileyebilir.

Tutunamadığı taktirde 72 dolarda da bir desteği bulunmaktadır. Boğaların gücünü kaybetmesi durumunda ise 63,9 dolar ve 53,9 dolar seviyelerine kadar gerileme yaşayabilir.

Bunlardan farklı olarak 43,4 dolar desteğinde de tutunamazsa 23 dolar seviyesine kadar da düşüş kaydedebilir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster