Ana SayfaKripto Para AnalizleriTerra (LUNA) Yükselmeye Devam Edecek mi?

Terra (LUNA) Yükselmeye Devam Edecek mi?

-

LUNA Yükselen Kama Formasyonu İçerisinde İşlem Görüyor

LUNA-04.25-1

Yükselen kama formasyonu içerisinde işlem gören LUNA, geçen günlerde destekten tepki alarak yukarı yönlü hareket gerçekleştirdi.

Yükselişin devamında 125 dolar seviyelerine kadar ulaşabilir. Ancak bu formasyonu tamamlamak isterse bu durumda büyük bir düşüş gerçekleştirebilir.

Günlük grafikte MA200’ün üzerinde işlem gördüğü için yükseliş trendi hala güçlü görünüyor. Formasyonun gerçekleşmesi durumunda bu 68,9 dolardaki seviyenin altına düşeceği için düşüş trendi hakim olabilir.

RSI ise yaklaşık 51 seviyesinde işlem görüyor. Bu da hem yükseliş hem de düşüş senaryosunu destekleyeceği anlamına geliyor.

MACD göstergesinde yaşanan kesişim sonrasında aşağı yönlü hareket eden LUNA, negatif bölgede tekrar kesişim gerçekleştirdi. Bu da altcoinin gitmek isteği yön konusunda kararsız olduğunu gösteriyor.

Ek olarak Bitcoin’de gerçekleşen fiyat düşüşünden etkilenmediği de görülüyor. Bundan da diğer kripto paralara nazaran daha güçlü durduğu çıkarımı yapılabilir.

Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

LUNA-04.25-2

Şu anda oldukça önemli olan ve 94,1 dolarda bulunan direncini test ediyor. Bu seviyeyi kırdıktan sonra tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 119 dolara kadar yükselebilir.

Ancak dirençten ret yedikten sonra 81,2 dolarda desteği bulunduğu için bu seviyeye kadar gerileyebilir.

Tutunamadığı taktirde 72 dolarda da bir desteği bulunmaktadır. Boğaların gücünü kaybetmesi durumunda ise 63,9 dolar ve 53,9 dolar seviyelerine kadar gerileme yaşayabilir.

Bunlardan farklı olarak 43,4 dolar desteğinde de tutunamazsa 23 dolar seviyesine kadar da düşüş kaydedebilir.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Basri Caneri
Basri Caneri
Basri Caneri, 25 yaşında Selçuk Üniversitesi'nde okuyor. Kripto paralar ile uzun yıllardır ilgilenen Caneri, 1 yılı aşkın süredir aktif olarak haber takibi yapıp, teknik analiz içerikleri üretmektedir. Şimdilerde ise Coin Otağ bünyesinde yatırımcılarla buluşmaya devam etmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler