Ana SayfaKripto Para AnalizleriTerra (LUNA) Düşmeye Devam Edecek mi?

Terra (LUNA) Düşmeye Devam Edecek mi?

-

LUNA 4 Saatlik Grafik Yorumu

LUNA-05.07-1

Nisan ayında ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesinden sonra düşüş kaydeden LUNA, genel piyasadaki kötü hareketten büyük ölçüde etkilenerek aşağı yönlü hareketine devam ediyor.

Şu anda trendin desteğinden tepki aldığı görülüyor. Ancak düşüşün tekrarlanması halinde 70 dolar seviyelerine kadar gerileyebilir.
Bu seviyede de tutunamazsa 47,4 dolar seviyesinden destek almak isteyebilir.

Yükseliş durumunda ise trendin direncini aştıktan sonra ilk olarak 88,15 doları kırması gerekiyor. Ardından da 97,6 dolardaki direnci ile karşı karşıya kalabilir.

  • Günlük olarak MA200’ün üzerinde işlem gördüğü için yükseliş trendi hala güçlü görünüyor. Bu seviye ile trendin desteği neredeyse örtüştüğü için tepki alması muhtemel görünüyor.
    RSI ise yaklaşık olarak 30 seviyesinde bulunuyor. Bu da aşırı satım bölgesinde olduğu anlamına geldiği için yukarı yönlü tepki alması gerekiyor. Yine de düşüş gerçekleşirse kısa vadeli olacağı için yukarı yönlü hareket daha uzun sürebilir.
    MACD göstergesinde yaşanan kesişim sonucunda gerçekleşen düşüşün ardından negatif bölgede olası kesişim, yükselişi tetikleyebilir.
Destek Seviyeleri 70,6 47,4 43,6
Direnç Seviyeleri 88,15 97,6 104,7

Kısa Vadeli Grafik Yorumu

LUNA-05.07-2

Kısa vadeli görünümde de düşen bir yapıya sahip olan LUNA, olası bir senaryoda tekrardan destekten tepki aldıktan sonra yukarı yönlü hareketine devam edebilir.

  • RSI ise geçen saatlerde aşırı satım bölgesine girdi. Ardından tepki alarak yukarı yönlü küçük bir sıçrama kaydetti. Hala aşırı satım bölgesinde yer aldığı için yükseliş devam edebilir.
CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Basri Caneri
Basri Caneri
Basri Caneri, 25 yaşında Selçuk Üniversitesi'nde okuyor. Kripto paralar ile uzun yıllardır ilgilenen Caneri, 1 yılı aşkın süredir aktif olarak haber takibi yapıp, teknik analiz içerikleri üretmektedir. Şimdilerde ise Coin Otağ bünyesinde yatırımcılarla buluşmaya devam etmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler