Diğer
  Ana SayfaHaberSXP Tekrardan Yükseliş Trendini Başlatabilir Mi? Güncel SXP Analizi!

  SXP Tekrardan Yükseliş Trendini Başlatabilir Mi? Güncel SXP Analizi!

  -

  • SXP bugün %10’dan fazla yükseliş yaşadı.
  • SXP yükseliş trendini tekrardan başlatabilir mi?
  • SXP 0.5166$ direncini kırarsa yükseliş nereye kadar devam edecek?

  SXP Yükseliş hareketine devam edecek mi? SXP yatırımcılarının takip etmesi gereken bölgeler hangileri? Güncel SXP Analizi!

  Orta Vadeli SXP Fiyat Analizi!

  12 Saatlik SXP Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  12 Saatlik SXP Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  SXP fiyat grafiğini 12 saatlik zaman diliminde incelediğimizde, önemli destek bölge aralığı olan 0.3935$ – 0.41$ seviyelerinden dönüş hareketi gerçekleştirmiş ve bugün %10’dan fazla yükseliş gerçekleştirmiş.

  SXP fiyatı analizde belirtilen 0.3935$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışlarına devam ettiği sürece bu bölgeden yükseliş hareketini başlatmak isteyebilir.

  SXP fiyatı yükseliş trendini tam olarak başlattı diyebilmemiz için 0.5166$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yaptığı görmemiz gerekiyor.

  SXP fiyatı 0.5166$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yaparsa yükseliş hareketini analizde belirtilen 0.60$ – 0.69$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  SXP için Uygun Giriş Bölgesi Hangi Seviyeler Olabilir?

  2 Saatlik SXP Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  2 Saatlik SXP Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  SXP fiyatı analizde belirtilen uygun giriş aralığına gelmesi halinde spot alımlar gerçekleştirilebilir.

  Analizde belirtilen 0.43$ – 0.419$ aralığı SXP coinin 2 saatlik fiyat grafiğinde önemli fibonacci seviyeleridir. Teknik analiz teriminde bu fibonacci bölgeleri OTE bölgesi olarak geçer.

  SXP fiyatı analizde belirtilen 0.4759$ seviyesinin üzerinde 2 saatlik mum kapanışları yaparsa analiz geçersiz olacaktır.

  SXP fiyatı analizde belirtilen bölgeden dönüş sağlaması halinde yükseliş hedefi 0.50$ seviyesi olacaktır. SXP fiyatı analizde belirtilen bölgenin altına sarkması ve düşüş hareketine devam etmesi halinde stop bölgesi olarak 0.4055$ seviyesi takip edilebilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler