SXP (Swipe) Fiyat Analizi! Hangi Yöne Gidiyoruz?

sxp-coin

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

SXP coin (Swipe) nereye gidiyor? Son günlerde popülaritesi artan ve çıktığı günden bu güne yatırımcılarına ciddi miktarda para kazandıran SXP. Önümüzde ki dönemlerde nasıl bir fiyat hareketi gösterecek sizler için inceledik. Şimdi vakit kaybetmeden yazımıza geçelim.

SXP Haftalık Grafik Görünümü

SXP

Öncelikle analizimize haftalık grafikten başlıyoruz ve giderek zaman çizelgemizi daraltacağız.

Haftalık fiyat hareketi tablomuzda her mum bir haftayı temsil etmektedir. Grafiğe baktığımız zaman belli başlı major seviyeleri sizler için belirttik. Yeşil taralı alan akümüle seviyesi. Fiyat bu bölgedeyken alımların olacağı hakkında bir bilgiye sahibiz. Kırmızı taralı alan aşırı satış bölgesi burası bizim için ilerleyen dönemlerde ciddi anlamda sıkıntı yaratacak. Aynı şekilde fib 0.236 seviyesinde de ciddi bir direnç olduğunu görüyoruz. Dirence ne kadar çok temas edersek direnç o kadar zayıflayacaktır. Şimdi biraz daha net tahminler yapabilmek adına analizimize günlük grafik üzerinden devam edelim.

SXP Günlük Grafik Görünümü

SXP-GUNLUK

SXP grafiğimize artık daha yakından, günlük grafik üzerinden bakıyoruz. Günlük fiyat hareketi tablomuzda her mum bir günü temsil etmektedir.

Artık bazı hareketleri çok daha net görebiliyoruz. Grafikte gördiğiniz üzere mor çizgi ile belirtilmiş bir düşen trendimiz vardı. Düşen trend kırıldı ancak kırılım hacimsiz olduğundan dolayı yükseliş kısa süreli oldu. Kısa süreli yükselişten sonra tekrardan piyasa baskı ile düşerek akümüle seviyemize kadar geriledi. 1.336 dolar seviyesinde bulunan destekten sonra minör bir yükselen trend yakalayan SXP için 4 saatlik grafiğimize geçeceğiz.

SXP 4 Saatlik Grafik Görünümü

SXP-4-SAAT

SXP grafiğimize artık daha yakından, 4 saatlik grafik üzerinden bakıyoruz. 4 Saatlik fiyat hareketi tablomuzda her mum 4 saatlik bir zaman dilimini temsil etmektedir.

Artık bazı hareketleri çok daha net görebiliyoruz. Öncelikle bu minör trendimizin önünde her ne kadar bir fitil atmış olmasına rağmen kırmızı çizgi le belirtilmiş bir direnç bulunuyor. Ben şahsen hala bu direncin geçerli olduğunu düşünüyorum. Eğer ki kötü senaryoda bakarsak ve dirençten sonra düştüğümüzü varsayarsak yeşil çizgi ile belirttiğimiz bir destek var. Ancak oraya gelmeden önce bir destek daha var şimdi biraz yakınlaşalım ve oluşan formasyona bakalım.

SXP-4-SAAT-W

4 Saatlik grafiğimize daha da yakından baktığımız zaman net bir şekilde oluşan W formasyonunu görebiliyoruz. Ben şahsen şu an için dürüst olmak gerekirse bu formasyonun çalışmayacağını düşünüyorum. Ancak ihtimaller dünyası. O yüzden biz yine de hedeflerimiz den ve olası hareketlerden bahsedelim. Şu an için bahsettiğimiz kırmızı direnç seviyesinden tepki almış ve geri dönüyoruz gibi gözüküyor. Eğer yön bu şekilde devam ederse önümüzde 2 adet önemli destek var. İlk destek 2.053 dolar seviyesinde bulunuyor. Bu desteğin geldiği yere bakarsanız eskiden direnç olarak çalıştığını görebilirsiniz. Aynı şekilde 2. desteğimiz eski bir destek noktası ancak kırıldıktan sonra tekrar destek olarak çalışmış. Eğer kırmızı direnç kırılırsa formasyon hedefi 3.174 dolar. Belirtmekte fayda var. Hedefe gitmeden önce önümüzde çok ciddi dirençler mevcut. Grafiği inceleyerek görebilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster