Stellar (XLM) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

Stellar-xlm-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Stellar (XLM) yorum analizimizle birlikte, Stellar Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, XLM için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte Stellar yorum analizimizin detayları…

Stellar Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

xlm

Stellar (XLM) teknik analizimizle birlikte, Stellar’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 1 günlük grafikte, Stellar fiyatının önceki analizimizle benzer hareketler sergilediğini gözlemliyoruz.

Mayıs ayındaki sert piyasa düşüşünden sonra yatay bandda hareketine devam eden Stellar coin henüz hala majör direnç bölgesini kırabilmiş değil. Fiyat üzerinde güçlü bir satış baskısı oluşturan bu bölge yeni yüksekler için XLM’nin önündeki en büyük engel. Satıcıların güçlü olduğu bölge seviyeleri $0.443 ile $0.411 seviyeleri arasında yer almakta. Grafikte de gördüğünüz üzere bu bölge defalarca test edilse de aşılamamış ve fiyatı aşağıdaki yükselen trende kadar itmiş.

Diplerin yükselme seviyelerini inceleyelim. Fiyatın yaptığı dip seviyeleri birleştirdiğimizde ortaya çıkan bir yapı mevcut. Yükselen trend adını verdiğimiz bu yapı, alım baskısının arttığını bize söylüyor. Bu durumda özellikle ilerleyen zamanlarda fiyatın sıkışması söz konusu olabilir. Bu sıkışma durumu ise, piyasanın yapısına bağlı olarak sert hareketlerle olacaktır. Bitcoin’in anlık olarak piyasaya güven vermemesi yatırımcıları korkutuyor diyebiliriz. Yani işin temel açıdan piyasa psikolijisine kalacağını söyleyebiliriz. Olası bir direnç kırılımı sonrası ise fiyat grafikte belirtilen seviyeleri test edebilir.

Dilerseniz XLM coin analizini daha yakından yorumlayalım…

Stellar Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

xlm

XLM yorum analizi ile birlikte Stellar coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, XLM fiyatının daha ayrıntılı analizini gözlemliyoruz. Günlük parite analizine ek olarak bu grafikte minör yükselen trend yapımızı ekledik. Kısacası analizimiz aynı. Fakat minör yapıdaki yükselen trendimize dikkat çekmek isteriz. Son günlerde BTC‘nin sert düşüşleri sonrasında XLM de bu duruma tepki göstermiş gözüküyor. Minör yapıda bulunan yükselen trend, aşağı kırılmış ve retestini yapmış gibi görünmekte. Genellikle teknik olarak bu durumdan sonra düşüşün devamını bekleriz. Ancak piyasa dinamikleri teknik görünümleri bozuyor. Bu yüzden olası destek seviyelerini takipte kalsakta yükseliş ihtimalini yoksaymıyoruz.

$0.348 seviyesi kritik bir seviye olarak karşımıza çıkıyor. Fiyat, özellikle yükselişin belkemiği olarak düşündüğümüz trendin üzerine çıkmayı başarırsa bu Stellar coin için oldukça pozitif olacaktır. Aksi taktirde ise majör desteğimize bir test daha gelebilir.

Stellar (XLM) Destek ve Dirençler

Zayıf Direnç $0.365
Zayıf Direnç $0.348
Zayıf Destek $0.308
Zayıf Destek $0.297
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster