Diğer
  Ana SayfaHaberXRP Rakibi Stellar (XLM) Gözünü Geleneksel Finansın Baronlarına Dikti!

  XRP Rakibi Stellar (XLM) Gözünü Geleneksel Finansın Baronlarına Dikti!

  -

  XRP rakibi Stellar’ın (XLM) arkasındaki firma, Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu’nun (CFTC) yeniden başlatılan Küresel Piyasa Danışma Komitesi’nde (GMAC) dijital varlık endüstrisini temsil edecek.

  Stellar (XLM): Kripto Paraların, Geleneksel Finans Oyuncuları Teması

  Stellar-xlm-freshblue

  Stellar Geliştirme Vakfı, yeni bir şirket blog gönderisinde, geleneksel finans temsilcilerinin yanı sıra komiteye katılacak kripto ile ilgili dört firmadan biri olacağını söyledi.

  “GMAC’in önceliklerine dijital varlık piyasalarının dahil edilmesi, ABD piyasalarının geleceğinde blockchain ve kripto paranın önemini göstermektedir. Stellar Development Foundation, J.P. Morgan, Goldman Sachs ve BlackRock gibi geleneksel finans oyuncularının temsilcilerinden oluşan dört kripto odaklı kuruluştan biri ve tek blockchain temsilcisi olacaktır.

  Stellar, blok zincirini temsil eden komitedeki tek firma olduklarından, katman-1 protokollerinin benzersiz bakış açısını masaya getirmeyi umduklarını söylüyor.

  Firma ayrıca geleneksel finansı gasp etmeyi planlamadığını, bunun yerine sektörle yakın bir şekilde çalıştığını ve bunun üzerine inşa etmeyi planladığını belirtiyor.

  “SDF’de blockchain’in geleceği, geleneksel finansın yerini almak değil, halihazırda oluşturduğumuz sistemin üzerine inşa etmek ve onunla çalışmaktır. Bu vizyon, blockchain ve geleneksel finansın birlikte çalışmasını ve sistemlerin mümkün olduğunca sorunsuz çalışması için birlikte çalışabilir olmasını gerektirir.

  Bu yapı, geleneksel finans ve blok zincir için ABD pazarlarının bütünlüğünü ve rekabet edebilirliğini sağlamak için mevcut ve gelecekteki entegrasyon umutlarını bulmak için mükemmel bir fırsat olarak hizmet edecek.”

  Stellar (XLM), CODATA Verilerine göre son 24 saat içinde yaklaşık -2.28% değerlemeyle $0.087086 dolardan el değiştiriyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Bitcoin Yatırımcıları Endişelenmeli mi? FED’in Faiz Toplantısı Yaklaşıyor!

  Bitcoin fiyatı 27 bin doların altında işlem görmeye devam ederken, ABD'deki kritik ekonomik veriler yaklaşıyor!

  Ethereum Fiyatında Düşüş Devam Edecek mi? Kritik Destek ve Direnç Seviyeleri

  Ethereum fiyatı, 1.900 dolar direncinden aşağı yönlü hareket ediyor. ETH, 1.800 dolar desteğinin net bir şekilde altına düşerse ciddi bir düşüş yaşayabilir.

  Bitcoin Fiyatında 27 Bin Dolar Üzerine Dönüş için Gereken Şartlar Nedir?

  Bitcoin fiyatı 27.400 dolar direncinden aşağı doğru düzeltme yapıyor. BTC, 26.600 dolar direnç bölgesini aşmayı başarabilirse yeni bir yükselişe başlayabilir.

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler