Ana SayfaHaberXRP Rakibi Stellar (XLM) Gözünü Geleneksel Finansın Baronlarına Dikti!

XRP Rakibi Stellar (XLM) Gözünü Geleneksel Finansın Baronlarına Dikti!

-

XRP rakibi Stellar’ın (XLM) arkasındaki firma, Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu’nun (CFTC) yeniden başlatılan Küresel Piyasa Danışma Komitesi’nde (GMAC) dijital varlık endüstrisini temsil edecek.

Stellar (XLM): Kripto Paraların, Geleneksel Finans Oyuncuları Teması

Stellar-xlm-freshblue

Stellar Geliştirme Vakfı, yeni bir şirket blog gönderisinde, geleneksel finans temsilcilerinin yanı sıra komiteye katılacak kripto ile ilgili dört firmadan biri olacağını söyledi.

“GMAC’in önceliklerine dijital varlık piyasalarının dahil edilmesi, ABD piyasalarının geleceğinde blockchain ve kripto paranın önemini göstermektedir. Stellar Development Foundation, J.P. Morgan, Goldman Sachs ve BlackRock gibi geleneksel finans oyuncularının temsilcilerinden oluşan dört kripto odaklı kuruluştan biri ve tek blockchain temsilcisi olacaktır.

Stellar, blok zincirini temsil eden komitedeki tek firma olduklarından, katman-1 protokollerinin benzersiz bakış açısını masaya getirmeyi umduklarını söylüyor.

Firma ayrıca geleneksel finansı gasp etmeyi planlamadığını, bunun yerine sektörle yakın bir şekilde çalıştığını ve bunun üzerine inşa etmeyi planladığını belirtiyor.

“SDF’de blockchain’in geleceği, geleneksel finansın yerini almak değil, halihazırda oluşturduğumuz sistemin üzerine inşa etmek ve onunla çalışmaktır. Bu vizyon, blockchain ve geleneksel finansın birlikte çalışmasını ve sistemlerin mümkün olduğunca sorunsuz çalışması için birlikte çalışabilir olmasını gerektirir.

Bu yapı, geleneksel finans ve blok zincir için ABD pazarlarının bütünlüğünü ve rekabet edebilirliğini sağlamak için mevcut ve gelecekteki entegrasyon umutlarını bulmak için mükemmel bir fırsat olarak hizmet edecek.”

Stellar (XLM), CODATA Verilerine göre son 24 saat içinde yaklaşık -0.62% değerlemeyle $0.092413 dolardan el değiştiriyor.

Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler