Ana SayfaHaberXRP Rakibi Stellar (XLM) Gözünü Geleneksel Finansın Baronlarına Dikti!

XRP Rakibi Stellar (XLM) Gözünü Geleneksel Finansın Baronlarına Dikti!

-

XRP rakibi Stellar’ın (XLM) arkasındaki firma, Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu’nun (CFTC) yeniden başlatılan Küresel Piyasa Danışma Komitesi’nde (GMAC) dijital varlık endüstrisini temsil edecek.

Stellar (XLM): Kripto Paraların, Geleneksel Finans Oyuncuları Teması

Stellar-xlm-freshblue

Stellar Geliştirme Vakfı, yeni bir şirket blog gönderisinde, geleneksel finans temsilcilerinin yanı sıra komiteye katılacak kripto ile ilgili dört firmadan biri olacağını söyledi.

“GMAC’in önceliklerine dijital varlık piyasalarının dahil edilmesi, ABD piyasalarının geleceğinde blockchain ve kripto paranın önemini göstermektedir. Stellar Development Foundation, J.P. Morgan, Goldman Sachs ve BlackRock gibi geleneksel finans oyuncularının temsilcilerinden oluşan dört kripto odaklı kuruluştan biri ve tek blockchain temsilcisi olacaktır.

Stellar, blok zincirini temsil eden komitedeki tek firma olduklarından, katman-1 protokollerinin benzersiz bakış açısını masaya getirmeyi umduklarını söylüyor.

Firma ayrıca geleneksel finansı gasp etmeyi planlamadığını, bunun yerine sektörle yakın bir şekilde çalıştığını ve bunun üzerine inşa etmeyi planladığını belirtiyor.

“SDF’de blockchain’in geleceği, geleneksel finansın yerini almak değil, halihazırda oluşturduğumuz sistemin üzerine inşa etmek ve onunla çalışmaktır. Bu vizyon, blockchain ve geleneksel finansın birlikte çalışmasını ve sistemlerin mümkün olduğunca sorunsuz çalışması için birlikte çalışabilir olmasını gerektirir.

Bu yapı, geleneksel finans ve blok zincir için ABD pazarlarının bütünlüğünü ve rekabet edebilirliğini sağlamak için mevcut ve gelecekteki entegrasyon umutlarını bulmak için mükemmel bir fırsat olarak hizmet edecek.”

Stellar (XLM), CODATA Verilerine göre son 24 saat içinde yaklaşık 1.47% değerlemeyle $0.103629 dolardan el değiştiriyor.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler