Stellar Lumens, Ontology, DigiByte Fiyat Analizi: 21 Eylül

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Stellar Lumens’in grafikleri, düşüş ivmesi nedeniyle aşağı doğru devam edebileceğini gösteriyor. Ontology de, ONT’nin yakın bir destek seviyesini kaybetme olasılığı ile birlikte bir düşüş modeline dikkat çekti. Bununla birlikte, DigiByte, direnç seviyelerini aşmaya devam ediyor ve kripto paranın, yakın vadede yükselmeye devam etmesi bekleniyor.

Stellar Lumens [XLM]

Stellar Lumens, Ontology, DigiByte Fiyat Analizi: 21 Eylül

Kaynak: TradingView’de XLM / USD

Stellar Lumens, 0.075 $ ‘lık desteğine doğru düştüğü için aşağı trend çizgisinin (beyaz) altında işlem gördü. Yazma sırasında sergilenen trend ters sinyalleri yoktu, bu da XLM’nin desteğini kaybedip 0,07 dolara veya daha da altına düşmesine neden olacak.

Yönlü Hareket Endeksi, ADX (sarı) 20’nin üzerine çıkarken ve -DMI (pembe) + DMI’nin (mavi) çok üzerinde yükselirken düşüş momentumunun güçlendiğini gösterdi. Düşüş ivmesi, XLM’nin art arda 0,075 dolar ve 0,07 dolar seviyelerine düştüğünü ve daha da aşağı gittiğini görebilir.

Ontology [ONT]

Stellar Lumens, Ontology, DigiByte Fiyat Analizi: 21 Eylül

Kaynak: TradingView’de ONT / USD

ONT’nin 0.85 dolarlık direnç seviyesinde reddedilmesinin ardından, ayılar grafiklere hakim oldu ve basım anında fiyatı 0.72 dolara itti.

Chaikin Para Akışı, CMF’nin piyasadan önemli sermaye çıkışları kaydettiğinden, ayıların gerçekten kontrol altında olduğunu gösterdi.

Ontoloji, teknik olarak camgöbeği oklarla vurgulanan “Adam ve Adam çift tepe” olarak adlandırılan çift bir tepe oluşturdu. Bu, iki keskin zirve ile karakterize edilir, ardından zirveler arasında bir vadi oluşturan fiyat gelir.

Böyle bir modelden beklenen hedef değerleri kullanarak, 0.66 $ ‘lık bir değer, ONT’nin olumsuz tarafa tahmini hedefi olabilir.

Bu olası harekette kaybedilirse, 0.68 $ ‘lık destek seviyesi, dirence çevrildikten kısa bir süre sonra sıçrama üzerinde yeniden test edilebilir ve fiyatı kısaltmak için iyi bir fırsat olabilir.

İlgili haberlerde, Unifi Protokolü hakkında tweet attı entegrasyon Ontology Network ve bağlanan DeFi projeleri ile Wing Finance.

DigiByte [DGB]

Stellar Lumens, Ontology, DigiByte Fiyat Analizi: 21 Eylül

Kaynak: TradingView’de DGB / USD

DigiByte, birden fazla direnç seviyesinin üzerine çıktı ve ders kitabı yeniden testlerini ve daha yüksek tizleri kaydederek bunları desteklemek için çevirdi.

0.032 $ ‘lık bir direnç seviyesi ile daha kuzeye doğru ilerleyebilir. DGB daha fazla dalgalanmadan önce 0,028 $ ‘lık destek seviyesinin test edilebilmesi mümkündür.

RSI, aşırı satım koşullarını gösteren 77 değerini gösterdi. Ancak bu, DGB’nin hemen değerinin düşeceği anlamına gelmez. Bu nedenle, RSI’nin aşırı satım bölgesinde uzun bir süre kalması oldukça olasıdır.

Yakın zamanda, DigiByte Kurucusu Jared Tate Ethereum ve Vitalik Buterin’i eleştirildi, Buterin’in geliştiricileri finanse etmek için bir cüzdan ücreti önerdiği haberine yanıt olarak “dev vergisi” olarak adlandırdığı şeyi uyguladıkları için eleştirilerin hedefinde kaldı.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster