Diğer
  Ana SayfaHaberStabilcoinlerin Satın Alma Gücü Daha Önce Hiç Olmadığı Kadar Arttı!

  Stabilcoinlerin Satın Alma Gücü Daha Önce Hiç Olmadığı Kadar Arttı!

  -

  Bitcoin (BTC) fiyatındaki büyük düzeltmeden önce ve sonra zincir üzerindeki stabilcoin verilerinde olağandışı hareketler gözlemlendi.

  Bir zincir üstü veri izleme kaynağı tarafından paylaşılan grafikler, stablecoin talebindeki ve satın alma gücündeki son değişikliği vurguladı.

  21 Mayıs’ta Twitter’da paylaşılan grafikte Stablecoin Supply Ratio (SSR) verilerine dikkat çekerek, şu an itibariyle tüm zamanların en düşük seviyesi olan 8.54’ün görüldüğünü söyledi.

  Bitcoin ve Stablecoin Talep Oranı

  Bu verilere göre, Bitcoin piyasa değeri, küresel stabilcoin arzından 8,54 kat daha büyüktür. Kaynak tarafından şu açıklamalarda bulunuldu:

  Stablecoin talep oranındaki tüm zamanların en düşük seviyesi, dolara sabitlenmiş kripto para birimlerinin satın alma gücünün tüm zamanların en yüksek seviyesinde olduğu anlamına gelebilir.

  Bu veriler, Bitcoin fiyatını yükseltme potansiyeline sahip olan stablecoin birikimine işaret ediyor. Tabii bu birikim, itibari birimlere dönüştürülmedikçe.

  Stabilcoinler için Artan Talep Fiyatı Yukarı Çekiyor

  Kaynak ayrıca, en büyük sabit paralar olan Tether (USDT), USDC ve DAI fiyatlarının yaklaşık bir ay önce Coinbase borsasında 1 doların üzerine çıktığını söyledi.

  Zincir üzerindeki veri kaynağı, gönderdiği tweet’te, bu fiyat değişikliğinin Bitcoin fiyatında bir düşüş beklentisi nedeniyle likidite çıkışı için güçlü bir talep olduğuna işaret edebileceği yorumunu da yaptı.

  Bitcoin ve stabilcoin fiyatlarının karşılaştırılması.

   

  Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler