Diğer

  Stabilcoinlerin Satın Alma Gücü Daha Önce Hiç Olmadığı Kadar Arttı!

  Bitcoin (BTC) fiyatındaki büyük düzeltmeden önce ve sonra zincir üzerindeki stabilcoin verilerinde olağandışı hareketler gözlemlendi.

  Bir zincir üstü veri izleme kaynağı tarafından paylaşılan grafikler, stablecoin talebindeki ve satın alma gücündeki son değişikliği vurguladı.

  21 Mayıs’ta Twitter’da paylaşılan grafikte Stablecoin Supply Ratio (SSR) verilerine dikkat çekerek, şu an itibariyle tüm zamanların en düşük seviyesi olan 8.54’ün görüldüğünü söyledi.

  Bitcoin ve Stablecoin Talep Oranı

  Bu verilere göre, Bitcoin piyasa değeri, küresel stabilcoin arzından 8,54 kat daha büyüktür. Kaynak tarafından şu açıklamalarda bulunuldu:

  Stablecoin talep oranındaki tüm zamanların en düşük seviyesi, dolara sabitlenmiş kripto para birimlerinin satın alma gücünün tüm zamanların en yüksek seviyesinde olduğu anlamına gelebilir.

  Bu veriler, Bitcoin fiyatını yükseltme potansiyeline sahip olan stablecoin birikimine işaret ediyor. Tabii bu birikim, itibari birimlere dönüştürülmedikçe.

  Stabilcoinler için Artan Talep Fiyatı Yukarı Çekiyor

  Kaynak ayrıca, en büyük sabit paralar olan Tether (USDT), USDC ve DAI fiyatlarının yaklaşık bir ay önce Coinbase borsasında 1 doların üzerine çıktığını söyledi.

  Zincir üzerindeki veri kaynağı, gönderdiği tweet’te, bu fiyat değişikliğinin Bitcoin fiyatında bir düşüş beklentisi nedeniyle likidite çıkışı için güçlü bir talep olduğuna işaret edebileceği yorumunu da yaptı.

  Bitcoin ve stabilcoin fiyatlarının karşılaştırılması.

   

  Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  YouTube Kurucu Ortağı Steve Chen Yenilikçi Memecoin Projesi $MEME’e Destek Verdi.

  YouTube'un kurucularından Steve Chen, platformdaki ilk kedi videolarından birinden ilham alan bir...

  FLOKI (FLOKI) %22 Yükseldi: Önemli SHIB Rakibinin Yükselişinin Temel Faktörleri.

  Floki Inu (FLOKI) %22 artışla Binance ve OKX'te en çok konuşulan token...