Solana’nın Son Hamlesi, SOL için Yeni Bir Umut Işığı Olabilir!

  • Solana’nın en son duyurusuna göre, Solana Pay’in Shopify entegrasyonu, traderların ve girişimcilerin WEB3 ödemelerinden faydalanmasına imkan tanıyacak.
  • Bu, Solana blok zinciri için önemli bir kilometre taşı çünkü bu tür entegrasyonların başlangıcı olabileceği işaretini taşıyabilir. Başarılı olması halinde, Solana güçlü bir ağ faydasını açabilir.
  • Solana Pay’in Shopify ile entegrasyon haberlerinin piyasa duyarlılığını etkileme potansiyeli bulunmaktadır. Çünkü bu gelişme, gerçek dünya kullanım durumlarının potansiyelini getirir.

Solana’nın ödeme sistemi Solana Pay’in gerçekleştirdiği entegrasyon, SOL coin fiyatı için yeni bir umut ışığı oldu ve yükseliş hareketini tetikledi.

Solana Pay, Yeni Bir Entegrasyon Duyurusu Yaptı

Blockchain ve kripto para birimlerinin alışveriş sırasında ödemeleri kolaylaştırdığı bir gelecek hayal edin. Solana Pay bunu başarmayı hedefliyor ve yakın zamanda Shopify ile entegrasyonu sayesinde önemli bir adım attı.

Solana’nın en son duyurusuna göre, Solana Pay’in Shopify entegrasyonu, traderların ve girişimcilerin WEB3 ödemelerinden faydalanmasına imkan tanıyacak. Bu, işlem ücretlerini ve üçüncü taraf ödeme işleme maliyetlerini atlamalarına olanak sağlayacak.

Unutmayın ki WEB2 tabanlı üçüncü taraf ödeme işlemcileri genellikle işlemlere ek bir maliyet eklerler. WEB3 tabanlı çözümlerin kullanımı hem traderlar hem de alışveriş yapanlar için oyun değiştirici olabilir.

Bu, Solana blok zinciri için önemli bir kilometre taşı çünkü bu tür entegrasyonların başlangıcı olabileceği işaretini taşıyabilir. Başarılı olması halinde, Solana güçlü bir ağ faydasını açabilir. Bu da SOL etrafında daha fazla talebin sağlanma olasılığını artırabilir.

Gelişme, yatırımcı duyarlılığını nasıl etkileyecek?

Solana Pay’in Shopify ile entegrasyon haberlerinin piyasa duyarlılığını etkileme potansiyeli bulunmaktadır. Çünkü bu gelişme, gerçek dünya kullanım durumlarının potansiyelini getirir. Yazı yazıldığı sırada son 24 saat içinde Solana’nın sosyal hakimiyetinde bir artış gözlemledik. Bu, piyasanın habere tepki verdiğini gösterdi.

Sosyal hakimiyet, en büyük zirvelerine kıyasla hala düşüktü. Ancak ağırlıklı duyarlılık son üç günde daha belirgin bir artış gösterdi. Başka bir deyişle, yatırımcılar son piyasa düşüşlerine uyumlu bir güven artışı yaşadılar.

Solana’nın yerel kripto parası SOL, Salı günü (22 Ağustos) işlem seansında 20.31 dolara bir düşüş yaşadı. Son 24 saat içinde neredeyse %5 arttı, bu da Solana Pay ve Shopify entegrasyonuna olumlu bir tepkinin olduğunu gösterdi.

Piyasa değeri bakımından çoğu kripto para, son düşüşün ardından derin bir aşırı satış durumundaydı. Ancak SOL, aşırı satılan bölgeyi atlatmaya yardımcı olan bazı nispeten güçlü yanıtlar sürdürdü.

Ayrıca gözlemledik ki SOL, Haziran düşüşlerine göre sağlıklı bir yükselişi korumayı başardı. Buna karşılık, Bitcoin gibi bazı üst kripto paralar Haziran’daki düşük seviyelerine yaklaşırken, ETH Haziran’daki en düşük fiyatının altına düştü.

SOL, talep aktivitesinin sağlıklı bir şekilde devam etmesi sayesinde nispeten güçlü kalmayı başardı. 21 Ağustos’tan bu yana hacim metriği net bir artış kaydetti.

Hacim artışı, son fiyat hareketiyle uyumlu bir şekilde talebin geri dönüşünü işaret ediyor gibi görünse de, SOL’un geleceği belirsiz. Düşük piyasa güveninin aşındırılması, fiyatları tekrar düşüşe geçirebilir.

Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

Exit mobile version