Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriSolana Fiyat Analizi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

  Solana Fiyat Analizi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

  -

  Bugün %10 yükseliş yaşayan Solana, önemli direnç bölgesini kırarak bir sonraki direnç bölgesine yükseliş hareketini sürdürüyor. Birlikte solana için önemli destek ve direnç seviyelerine bakalım..

  Solana Orta Vadeli Fiyat Analizi

  Solana coinotag

  Solana grafiğine 1 haftalık incelediğimizde önemli direnç bölgesi olan 42 dolar bölgesine doğru yükseliş hareketine devam ettiğini görüyoruz. Solana’nın ATH seviyesine tekrar gelmesi için önce 46.46$ bölgesinin üzerinde haftalık mum kapanışı yapması gerekiyor. Solana için karşılaşacağımız ilk direnç bölgesi 40.25$ seviyesidir.

  Bu bölgenin aşılması halinde yükseliş hareketini devam ettirebilir. Eğer bu bölge kırılmaz ise 34.12$ bölgesi önemli destek seviyesi olarak karşımıza çıkacak.

  Solana Kısa Vadeli Fiyat Analizi

  Solana coinotag

  Solana grafiğimize 12 saatlik zaman diliminde baktığımızda, breaker bölgesi olan 36.43$ bölgesinin üzerine çıktığını gözlemliyoruz. Bu bölgenin üzerinde 12 saatlik mum kapanışı mavi bölgemizi destek bölgesi haline getirecektir. Solana için şuan için direnç bölgemiz 40.52$ bölgesi olarak karşımıza çıkıyor. Yükseliş hareketi devam ederse 40.50$ bölgesine kadar yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Mavi üzerinde kapanışlarda, tekrar mavi bölgemize gelirse bu bölgeden long konfirmasyonu arayarak işlem alınabilir. Fakat piyasada bu hafta için önemli gelişmeler olacağını ve piyasada volatil hareketler gerçekleşebileceğini unutmayın.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler