Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriSolana Fiyat Analizi! SOL Yatırımcıları Hangi Seviyeleri Beklemeli?

  Solana Fiyat Analizi! SOL Yatırımcıları Hangi Seviyeleri Beklemeli?

  -

  Bitcoin bugün düşüş hareketi gerçekleştirirken, Solana fiyatı 20.45$ seviyelerini gördü. Peki solana düşüş hareketine devam edecek mi? Solana coin yatırımcılarını neler bekliyor? SOL fiyatı için takip edilmesi gereken önemli destek ve direnç seviyeleri nereler?

  Solana Yükseliş Trendine Devam Edecek mi?

  SOL/USDT Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView
  SOL/USDT Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Solana (SOL) fiyat grafiğini incelediğimizde analizde belirtilen mavi destek bölgesine doğru düşüş hareketi gerçekleştirdiği görülüyor.

  Analiz içerisinde solana için Fibonacci bölgeleri belirtilmiştir. Solana coin 22$ seviyesinin üzerine çıkarak 0.5 fib seviyesinin üzerine çıktı. Bu teknik yapıya göre solana coin mavi kutu olan 0.7 – 0.79 fib aralığından destek alarak tekrar yükseliş trendine devam etmesi gerekiyor.

  Solana fiyatı analizde belirtilen 18.27$ seviyelerindeki fib desteğine gelmesi halinde, uygun giriş bölgesi belirlenerek takip edilebilir.

  Solana’nın Önemli Destek ve Direnç Bölgeleri?

  Eğer solana coin 18.27$ seviyesinin altında günlük mum kapanışları gerçekleştirir ise düşüş hareketine 17.61$ seviyelerine kadar devam edebilir.

  Solana (SOL) fiyatı analizde belirtilen mavi bölgenin üzerinde kalması ve bu bölgeden destek alması halinde 27$ seviyelerine yükseliş trendini başlatabilir.

  Birçok yatırımcıya göre solana coin düşüş trendine 16$ seviyelerine kadar düşüşeceğini düşünse de, bazı analistlere göre Solana fiyatı 18$ seviyelerinden güçlü alımlar ile karşılaşarak yükseliş trendini başlatacak.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.

  Bu Metriğe Göre, Bitcoin Rallisi için Umut Hala Var!

  Bu Bitcoin metriğinde, tarihsel olaylara bakıldığında şu an BTC'nin yükseliş rallisi için fırsat yakalayabileceği gözlemleniyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler