Ana SayfaKripto Para AnalizleriSolana (SOL) Önemli Destekte Tutunamadı!

Solana (SOL) Önemli Destekte Tutunamadı!

-

SOL Günlük Grafik Yorumu

SOL-05.09-1

Sizler için bu yazımda dillerden düşmeyen en popüler projelerden birisi olan SOL analizi yapacağım. Her ne kadar bilinse ve sevilse de uzun süredir düştüğüne hepimiz şahidiz.

Mor kutu ile gösterdiğim 77 dolardaki alanda tutunamayarak aşağı yönlü hareketine devam ediyor. Düşüşün devam etmesi durumunda 35 dolar seviyesinden hatta daha da düşerse 20 dolar seviyesinden tepki alacağını düşünmekteyim.

Olası yükseliş senaryosunda ise 106,4 dolardaki direncini test etmek istemesi oldukça muhtemel. Hatta yükselişin devam etmesi durumunda ise 121,9 dolar seviyesindeki direnç seviyesini kırma ihtimali var. Ardından 143,5 dolardaki direnç seviyesi ile karşı karşıya kalacak.

Günlük grafikte MA200’ün altında işlem gördüğü için yükseliş trendi hayalleri suya düşmüş olsa da bu seviyeyi aşması durumunda yatırımcılarının yüzünü güldüreceği kanaatindeyim.

RSI şu anda yaklaşık 30 seviyesinde yani aşırı satım bölgesinde yer aldığı görülüyor. Kısa vadeli de olsa ufak bir yukarı yönlü tepkinin gelmesini bekliyorum.

MACD göstergesi negatif bölgede yer aldığından dolayı düşüş trendi hala güçlü görünüyor. Kesişim yaşadığı zaman yükselişin devam edeceğini düşünüyorum.

Destek Seviyeleri 65,8 35 20
Direnç Seviyeleri 106,4 121,9 143,5

Kısa Vadeli Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

SOL-05.09-2

Şu anda 70,6 dolara iğne attığı ve buradan tepki aldığı için şimdilik destek olarak kabul edilebilir. Ancak bu seviyede tutunamazsa 56,7 dolar seviyesindeki desteğinden tepki alacaktır. Tepki alamadığı durumda 39,8 dolara düşeceği fikrindeyim.

Yükseliş senaryosunda 76,2 dolar seviyesini test ettikten sonra 81 dolara ulaşmak isteyecektir. Gücünü yeniden toplayabilirse 84,4 dolar ve 88 dolar seviyelerini test etme ihtimali var.

Destek Seviyeleri 70,6 56,7 39,8
Direnç Seviyeleri 76,2 81 84,4
CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Basri Caneri
Basri Caneri
Basri Caneri, 25 yaşında Selçuk Üniversitesi'nde okuyor. Kripto paralar ile uzun yıllardır ilgilenen Caneri, 1 yılı aşkın süredir aktif olarak haber takibi yapıp, teknik analiz içerikleri üretmektedir. Şimdilerde ise Coin Otağ bünyesinde yatırımcılarla buluşmaya devam etmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler