Solana (SOL) Kısa Vadeli Fiyat Analizi 26 Ocak 2022

Solana-Teknik-Analiz

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Solana (SOL) yorum analizimizle birlikte, Solana hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, SOL için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte SOL fiyat analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası, lider kripto para birimi Bitcoin fiyatıyla ters bir şekilde aşağı ve yukarı yönlü volatil fiyat hareketleri sergiliyor. Çoğu altcoin yukarı yönlü yükselişler yaşadı. Son saatlerde piyasa sert yükselişlere sahne olurken SOL 98 dolar seviyelerine kadar yükseliş hareketi sergiledi. SOL fiyatı son 24 saat içerisinde %+3’den fazla yükselerek 98.17 seviyelerine kadar yükseliş yaşadı. SOL bu kadar yükselmişken gelin önemli hedef seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

Solana (SOL) Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

SOLUSDTPERP_2022-01-26_15-29-24

Solana (SOL) yorum analizi ile birlikte SOL için kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 1 saatlik grafikte, SOL’un önemli bir yapı üzerinde hareket ettiğini gözlemliyoruz. Grafikte kırmızı ile belirtilen destek çizgisi aşağı yönlü kırılmadığı takdirde solana için fiyat beklentim ilk olarak 99.68 olacaktır.

Yukarıda belirtilen seviye olan 99.68 dolar seviyesinin üzerinde saatlik mum kapanışı görmemiz halinde Solana coinin ikinci hedefi 104.26 dolar seviyesi olacaktır. Belirttiğimiz kırmızı çizgi desteği önemli bir destek olarak korunması halinde yeni bir yükseliş hareketinin başlangıcı olma ihtimalinin olduğunu söyleyebiliriz.

SOLANA (SOL) Fiyat Analizi ve Orta Vadeli Hedef Analizi

Solana (SOL) fiyatına baktığımızda, Solana coinin günlük grafikte önemli destek bölgelerinde olduğunu söyleyebiliriz. Destek bölgelerine baktığımızda ilk olarak en önemli destek bölgesinin 78- 80 dolar seviyeleri olduğunu söyleyebiliriz. Eğer belirttiğimiz destek seviyeleri kırılırsa Solana yatırımcıları için zor bir döneme girebilir diyebiliriz.

Solana (SOL) grafiğine baktığımızda buradan fiyat hareketine devam etmesi halinde ilk önemli direnç seviyesinin 115 dolar, ikinci direnç seviyesinin de 141 dolar olduğunu söyleyebiliriz.

  • Solana Coin İçin Önemli Destek Bölgeleri: 78 – 80 dolar
  • Solana Coin İçin Önemli Direnç Bölgeleri : 115 – 135 dolar
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster