Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriSolana , $20 seviyesinin üzerine çıktı, bu bölgeye girerken dikkatli olun.

  Solana [SOL], $20 seviyesinin üzerine çıktı, bu bölgeye girerken dikkatli olun.

  -

  Uyarı: Sunulan bilgiler, finansal, yatırım, ticaret veya diğer türde tavsiyeler içermez ve sadece yazarın görüşüdür.

  • H4 yapısı basın zamanında kesinlikle alıcıydı.
  • Küçük bir dipin ardından daha fazla kazanç muhtemel bir senaryo idi.

  Bitcoin [BTC], hafta sonu boyunca kazançlarını sürdürse de, momentum göstergeleri ile ayı işaretleri gösterdi. Ayrıca, Haziran 2022’de 19 bin dolara düşmeden önce BTC’nin son savunması olan 28.7k direncinin altında işlem gördü. Solana [SOL] da 16 doların altına düşmesini geri alarak, 20.5 doların üzerine yükseldi.

  Solana için Mart ayında akıllı sözleşme sayısı ve geliştirme faaliyetleri artmaya devam etti, bu da uzun vadeli yatırımcılar için iyi bir haberdi. SOL 26.6 dolar yüksekliğine tekrar yükselebilir mi?

  Solana Dengesizliğin göbeğine bir dip, yatırımcılara yeniden giriş yapma fırsatı sunabilir

  Solana breaks past the $20 mark, watch out for a dip into this region Kaynak: SOL/USDT on TradingView

  Dört saatlik grafikte, mavi ile iki düşük yükseklik işaretlendi. Bu iki düşük yükseklik, son on günde her ikisi de yendi. Daha aşırı okumak için daha düşük LH olurdu ve daha konservatif yöntem olarak daha yüksek LH olurdu. Solana tarafından gösterilen dizi yüksek düşüklerle birlikte, piyasa yapısı kesinlikle alıcıydı. Ayrıca, fiyat ayrıca $20.5-$26.6 aralığına geri döndü. Fiyat, Ocak ortasından Mart başına kadar bu aralıkta işlem görmüştü.

  Son iki günde, $21 üzerinde bir hareket, grafiklerde bir dengesizlik bıraktı. Bu adil değer aralığı beyazla vurgulandı ve aralık düşüklerine yakın bulunuyor. Bu nedenle, $20.5-$21 bölgesine bir fiyat hareketi, $23.5 orta aralık direnç seviyesine hedeflenen bir alım fırsatı sunabilir.

  Tüccarlar, daha düşük zaman dilimlerine daha yakından bakmak için seçebilirler. H4’de, MACD alıcı momentumu gösterdi. DMI, ADX ve +DI’nin 20 üzerinde olduğu göstergesiyle güçlü bir yükseliş trendi de gösterdi.

  Solana (SOL) Spot CVD ters çevirmeye başladı

  Solana breaks past the $20 mark, watch out for a dip into this region Kaynak: Coinalyze

  Coinalyze tarafından sağlanan dört saatlik grafik, 16 Mart’tan bu yana Açık İlgi’nin yaklaşık 30 milyon dolar kazandığını gösterdi. Bu süre içinde, fiyat 19 dolardan 22.2 dolara yükseldi. Sonuç olarak, piyasadaki duygu alıcıydı.

  Spot CVD, son aylarda azalmaya devam etti. Ancak, bu iki hafta içinde değişti. Bir taban oluşturdu ve son birkaç günde kazançlar kaydetti, SOL’un 16 dolardan yükselişini sürükleyen alım baskısını yansıtıyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Endonezya, Bitcoin ve Kripto Paralar için Ödeme Yasağı Getirdi!

  Endonezya'ya bağlı olan turistik ada Bali, Bitcoin ve kripto paralar için ödeme yasağı uygulayacak; Bali'nin turizmini nasıl etkileyeceği konusunda endişeler dile getirildi.

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler