Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriSolana Fiyat Analizi! SOL Yatırımcıları Bu Destek Bölgesini Takip Etmeli!

  Solana Fiyat Analizi! SOL Yatırımcıları Bu Destek Bölgesini Takip Etmeli!

  -

  • Solana coin yükseliş için hangi direnç bölgesini kırmalı?
  • Solana yatırımcılarının takip etmesi gereken destek ve direnç bölgeleri nereler?
  • Solana 20$’ın üzerinde kalıyor ancak olası BTC düşüşüne hazır mı?

  Orta Vadeli Solana Fiyat Analizi!

  Günlük SOL Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Solana fiyat grafiğini incelediğimizde, yatay hareketlerine devam ediyor. Solana fiyatı 22$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yaparsa yükseliş hareketini başlatabilir.

  Solana (SOL) en önemli destek bölgelerinden biri olan 19$ seviyesinden güç alarak yükseliş yaşadı ve 21.65$ seviyelerini gördü. Yazı sırasında 21$ seviyelerinde hareket eden Solana, yükseliş için 22$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapatmalı.

  Solana 22$ fiyat seviyesinin üzerinde günlük mum kapatamaz ise 18$ desteğine kadar düşüş gerçekleştirebilir. SOL fiyatı 22$ üzerine çıkması halinde 26$ seviyelerine yükseliş hareketini başlatabilir.

  Kısa Vadeli Solana Fiyat Analizi!

  2 Saatlik Solana Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Solana grafiğini 2 saatlik zaman diliminde incelediğimizde, önemli direnç bölgesi olan 21.60$ seviyelerine yakın hareket ediyor.

  Solana (SOL) 21.63$ seviyelerine yükseliş yaşar ve o bölgeyi kıramaz ise 20.71$ – 20.30$ seviyesindeki destek bölge aralığından destek alabilirse yükselişini bu bölgeden başlatabilir.

  Solana 21.74$ direnç seviyesinin üzerinde 2 saatlik mum kapanışları yaparsa yükseliş hareketini 23$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.

  Bu Metriğe Göre, Bitcoin Rallisi için Umut Hala Var!

  Bu Bitcoin metriğinde, tarihsel olaylara bakıldığında şu an BTC'nin yükseliş rallisi için fırsat yakalayabileceği gözlemleniyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler