SLP Yükselişe Devam Edecek mi?

Popüler metaverse coini olan SLP için destek ve direnç seviyelerini inceleyelim.
analiz-3

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

SLP Nereye Kadar Yükselebilir?

SLP-05.01-1

Piyasadaki genel hareketten bağımsız olarak devamlı düşme eğiliminde bulunan SLP, günlük mumda yüzde 23 yükselmeyi başardı.

Bazı dönemlerde beklenenin dışında büyük hareketler kaydettiği için geçmişi tekrar edebilir. Ancak yine de bu durumda bir kesinlik olmadığı için yükselişin veya düşüşün devamlı olup olmayacağı belli değildir.

Günlük grafikte MA200’ün oldukça altında işlem gördüğü için düşüş trendi destekleniyor. Yükseliş trendinde işlem görebilmesi için ilk olarak bu 0,033 dolardaki direncini aşması gerekiyor.

Ancak MA200’den önce 0,017 dolarda ve 0,029 dolarda bulunan dirençlerini kırması gerektiğinden yükseliş trendine geçme ihtimali zayıf görünüyor.

RSI ise yaklaşık 38 seviyesinde bulunuyor. Aşırı satım bölgesine çok yakın bulunduğu için yükseliş senaryosunu daha rahat şekilde destekleyebilir.

MACD göstergesine bakıldığında ise negatif bölgede olduğu görülüyor. Bu bölgede gerçekleşecek kesişim sonrasında yukarı yönlü hareket başlayabilir. Ancak yükseliş senaryosunun gerçekleşeceği durumda turuncu çizginin mavi çizgiyi yukarıdan kesmesi gerekiyor.

Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

SLP-05.01-2

Oldukça önemli olan 0,012 dolardaki direncini aştığı için 0,015 dolardaki direncine doğru ilerliyor.

Yükselişin devam etmesi durumunda 0,018 dolardaki direnç ile karşı karşıya kalabilir.

Ardından 0,022 dolar ve 0,028 dolar seviyelerinde de direnci bulunuyor. Olası yükseliş senaryosunda ise 0,04 dolardaki direncini test etmek isteyecektir.

Düşüş senaryosunda ise 0,012 dolarda tutunamazsa 0,008 dolar seviyesine kadar gerileyebilir. Bu seviyenin altına daha önce düşmediği için diğer destek seviyelerinin belirlenmesi oldukça zordur.

Fib düzeltmesine göre ise 0,003 dolarda da bir desteği bulunuyor.

Destek Seviyeleri 0,012 0,008 0,003
Direnç Seviyeleri 0,015 0,018 0,022
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster