Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriSLP Yükselişe Devam Edecek mi?

  SLP Yükselişe Devam Edecek mi?

  -

  SLP Nereye Kadar Yükselebilir?

  SLP-05.01-1

  Piyasadaki genel hareketten bağımsız olarak devamlı düşme eğiliminde bulunan SLP, günlük mumda yüzde 23 yükselmeyi başardı.

  Bazı dönemlerde beklenenin dışında büyük hareketler kaydettiği için geçmişi tekrar edebilir. Ancak yine de bu durumda bir kesinlik olmadığı için yükselişin veya düşüşün devamlı olup olmayacağı belli değildir.

  Günlük grafikte MA200’ün oldukça altında işlem gördüğü için düşüş trendi destekleniyor. Yükseliş trendinde işlem görebilmesi için ilk olarak bu 0,033 dolardaki direncini aşması gerekiyor.

  Ancak MA200’den önce 0,017 dolarda ve 0,029 dolarda bulunan dirençlerini kırması gerektiğinden yükseliş trendine geçme ihtimali zayıf görünüyor.

  RSI ise yaklaşık 38 seviyesinde bulunuyor. Aşırı satım bölgesine çok yakın bulunduğu için yükseliş senaryosunu daha rahat şekilde destekleyebilir.

  MACD göstergesine bakıldığında ise negatif bölgede olduğu görülüyor. Bu bölgede gerçekleşecek kesişim sonrasında yukarı yönlü hareket başlayabilir. Ancak yükseliş senaryosunun gerçekleşeceği durumda turuncu çizginin mavi çizgiyi yukarıdan kesmesi gerekiyor.

  Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

  SLP-05.01-2

  Oldukça önemli olan 0,012 dolardaki direncini aştığı için 0,015 dolardaki direncine doğru ilerliyor.

  Yükselişin devam etmesi durumunda 0,018 dolardaki direnç ile karşı karşıya kalabilir.

  Ardından 0,022 dolar ve 0,028 dolar seviyelerinde de direnci bulunuyor. Olası yükseliş senaryosunda ise 0,04 dolardaki direncini test etmek isteyecektir.

  Düşüş senaryosunda ise 0,012 dolarda tutunamazsa 0,008 dolar seviyesine kadar gerileyebilir. Bu seviyenin altına daha önce düşmediği için diğer destek seviyelerinin belirlenmesi oldukça zordur.

  Fib düzeltmesine göre ise 0,003 dolarda da bir desteği bulunuyor.

  Destek Seviyeleri 0,012 0,008 0,003
  Direnç Seviyeleri 0,015 0,018 0,022
  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Basri Caneri
  Basri Caneri
  Basri Caneri, 25 yaşında Selçuk Üniversitesi'nde okuyor. Kripto paralar ile uzun yıllardır ilgilenen Caneri, 1 yılı aşkın süredir aktif olarak haber takibi yapıp, teknik analiz içerikleri üretmektedir. Şimdilerde ise Coin Otağ bünyesinde yatırımcılarla buluşmaya devam etmektedir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler