Skybridge CEO’su, Elon Musk Bitcoin’e Geri Dönecek Diyerek Bahse Girdi!

skybridge
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin iki gündür feci şekilde dalgalanıyor. Önce Musk’ın açıklamaları sonra gelen Binance davaları BTC’yi sürekli sarsmaya devam ediyor.

Ancak herkes Musk’ın eylemlerini olumsuz bir şekilde görmedi. Yatırım şirketi Skybridge Capital’in CEO’su Anthony Scaramucci, bunun Musk’ın Bitcoin madenciliğini %100 yenilenebilir enerjiye geçmeye teşvik ederek temizlemeye yardımcı olma planının bir parçası olduğunu öne sürdü ve şöyle bir tweet attı:

“Elon’un hedefi: Seviye, Bitcoin topluluğunu belirledi ve politika yapıcıları temiz enerji madenciliğinin aciliyetine odakladı. 1 milyon dolarlık BTC ve hiper-bitcoinizasyona giden yol, yenilenebilir madencilik gerektiriyor. Elon bu konuda büyük katkı sağlayacaktır. HODLing yapıyor. ” Musk’ın “süper temiz” Bitcoin madencilik pazarına gireceğine 500.000 Satoshi’sine bahse girdi. Elon yarı ölçülü bir adam değil. Bitcoin madencilik endüstrisinde bir rakip / bozucu olacağını tahmin ediyorum. Tesla / Solar City’nin bir yıl içinde “süper temiz” Bitcoin madenciliğine girişini duyuracağına dair 500.000 Satoshisi’ne bahse girdim.

Bahse girdiğini söyleyen CEO büyük ihtimalle Elon Musk’ın geri piyasaya dönebilecek olduğunu vurguluyor.

Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$ 40,162.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!