Diğer
  Ana SayfaHaberSingapur, Kripto Para Şirketleri için Ortak Standartlar Belirlemeye Çalışıyor

  Singapur, Kripto Para Şirketleri için Ortak Standartlar Belirlemeye Çalışıyor

  -

  • Singapur Merkez Bankası, bankalar için kripto standartları yayınlamak üzere polisle birlikte çalışıyor.
  • Kaynaklara göre, en iyi uygulamaları içeren endüstri raporu önümüzdeki iki ay içinde yayınlanacak.
  • Kripto işletmeleri ABD’de bankacılık erişimi konusunda zorluk yaşıyor.

  Singapur Merkez Bankası ve polis, ilgili işletmelerle ilgili kripto rehberlerini belirlemeye yardımcı oluyor.

  Singapur yetkilileri, kripto ile ilgili işletmelerin çerçevesini oluşturmak için çalışıyor. Kaynaklar, “Proje yaklaşık altı aydır devam ediyor ve müşteri hizmetleri ve risk yönetimi gibi alanlarda en iyi uygulamaları belirleyen bir endüstri raporu önümüzdeki iki ay içinde yayınlanabilir” dedi.

  Topluluk bunu iyi bir haber olarak görüyor. Bir Twitter kullanıcısı yazıyor, “En azından bazı açıklık. Dürüst oyuncular kendilerini nasıl nitelendireceklerini bilecekler.”

  Singapur Kripto Rehberleri

  Singapur’un kripto rehberleri ayrıca stabilcoin’leri ve Non-Fungible Token’ları (NFT’leri) de kapsayacak. Ancak, bankalar bir müşteriyi kabul etme konusunda son söz sahibi olacak.

  Merkez Bankası – Singapur Para Otoritesi, bankaların kripto müşterileriyle iş yapmasını engelleyen hiçbir kural olmadığını açıkladı.

  MAS şöyle diyor: “Herhangi bir mevcut veya potansiyel müşteri gibi, bankalar müşteri risklerini anlamak ve yönetmek için müşteri tanıma önlemleri uygulamak zorundadır. Bankalar, ticari düşünceler ve iş risk toleransı arasında denge kurarak bir müşteri ile bankacılık ilişkisine başlama veya devam etme kararını kendileri verir.”

  Bankaların Kripto İle İlişkisi

  Amerika Birleşik Devletleri’nde bankaların kripto ile ilişkisi koparken, gelişme ortaya çıktı. FTX borsasının çöküşünün ardından, ABD hükümetinin kripto firmalarının bankacılık erişimini kesmek için gizli bir Operasyon Boğma Noktası 2.0 başlattığına inanılıyor.

  Silicon Valley Bank, Silvergate ve Signature gibi kripto dostu bankaların çöküşü, kripto firmalarının zorluklarına eklenmiştir.

  COINOTAG’nun en son Bitcoin (BTC) analizi için tıklayın.

  Reddiye

  Güven Projesi yönergelerine uygun olarak, COINOTAG tarafsız, şeffaf raporlama yapmaya kararlıdır. Bu haber makalesi, doğru ve zamanında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır. Ancak, okuyucuların bağımsız olarak gerçekleri doğrulaması ve bu içeriğe dayanarak herhangi bir karar vermeden önce bir profesyonelle danışması önerilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Endonezya, Bitcoin ve Kripto Paralar için Ödeme Yasağı Getirdi!

  Endonezya'ya bağlı olan turistik ada Bali, Bitcoin ve kripto paralar için ödeme yasağı uygulayacak; Bali'nin turizmini nasıl etkileyeceği konusunda endişeler dile getirildi.

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler