Diğer
  Ana SayfaHaberŞimdi Kripto Para Satın Almanın Tam Zamanı mı?

  Şimdi Kripto Para Satın Almanın Tam Zamanı mı?

  -

  Risk sermayedarı, 14 Haziran’da yayınlanan bültende, satın almak için en iyi zamanın piyasaların trendin oldukça altında olduğu zaman olduğunu açıkladı. İşadamının paylaştığı ve Bitcoin’in tüm ömrünün sadece beşte biri oranındaki trendine kıyasla bu kadar ucuz olduğunu gösteren tablo, Morehead’in iddialarını destekliyor.

  Yeni yatırımcılar için, piyasa trendin oldukça altındayken satın almak en iyisidir. Bitcoin son 11 yılın yüzde 20,3’lük eğilimine göre sadece bu kadar “ucuz” olmuştur.

  Morehead ayrıca, yıllık getirilerin Bitcoin’in çok fazla değer kazandığına dair herhangi bir gösterge sunmadığını da kaydetti.

  Yüzde 281 yıllık artış, bu dönemde basılan parayı düşündüğünüzde çok fazla değil.

  CEO, üç haberin çakışması nedeniyle piyasaların böylesine keskin bir düşüş yaşadığını söyledi. Morehad, Çin’den gelen düşüşün daha önce de birkaç kez gerçekleştiğini açıkladı.

  Çin’in son ‘Bitcoin yasağına’ geniş bir açıdan bakalım. Sanırım bu filmi daha önce birkaç kez gördük.

  Morehead, yıllar içinde Çin’in Bitcoin’i yasakladığı veya endüstriyi engellemeye çalıştığı sekiz ayrı olay belirledi ve Bitcoin kısa süre sonra büyük değer kazandı.

  Pantera Capital CEO’sunun son düzeltmenin arkasında olduğunu düşündüğü bir diğer faktör de ABD’deki vergi günü. Yatırımcılar tasarruflarının bir kısmını vergi ödemek için nakde çevirmeyi tercih ettikleri için vergi günü genellikle piyasaları etkiler.

  Morehead, üçüncü faktörün Elon Musk’ın paylaşımları olduğunu söyledi ancak fazla detay vermedi. Musk, 17 Mayıs’ta Tesla’nın Bitcoin madenciliğinin enerji tüketimi nedeniyle BTC’lerini satabileceğini açıklayarak bir “tweet savaşı” başlattı.

  Kripto piyasası, Mayıs ayında 2,5 trilyon dolara ulaştıktan sonra yüzde 43 kaybetti. Mevcut piyasa değeri 1,6 trilyon dolar olarak ölçülmektedir.

  Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$26,459.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

  Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler