Diğer

  Şimdi Kripto Para Satın Almanın Tam Zamanı mı?

  Risk sermayedarı, 14 Haziran’da yayınlanan bültende, satın almak için en iyi zamanın piyasaların trendin oldukça altında olduğu zaman olduğunu açıkladı. İşadamının paylaştığı ve Bitcoin’in tüm ömrünün sadece beşte biri oranındaki trendine kıyasla bu kadar ucuz olduğunu gösteren tablo, Morehead’in iddialarını destekliyor.

  Yeni yatırımcılar için, piyasa trendin oldukça altındayken satın almak en iyisidir. Bitcoin son 11 yılın yüzde 20,3’lük eğilimine göre sadece bu kadar “ucuz” olmuştur.

  Morehead ayrıca, yıllık getirilerin Bitcoin’in çok fazla değer kazandığına dair herhangi bir gösterge sunmadığını da kaydetti.

  Yüzde 281 yıllık artış, bu dönemde basılan parayı düşündüğünüzde çok fazla değil.

  CEO, üç haberin çakışması nedeniyle piyasaların böylesine keskin bir düşüş yaşadığını söyledi. Morehad, Çin’den gelen düşüşün daha önce de birkaç kez gerçekleştiğini açıkladı.

  Çin’in son ‘Bitcoin yasağına’ geniş bir açıdan bakalım. Sanırım bu filmi daha önce birkaç kez gördük.

  Morehead, yıllar içinde Çin’in Bitcoin’i yasakladığı veya endüstriyi engellemeye çalıştığı sekiz ayrı olay belirledi ve Bitcoin kısa süre sonra büyük değer kazandı.

  Pantera Capital CEO’sunun son düzeltmenin arkasında olduğunu düşündüğü bir diğer faktör de ABD’deki vergi günü. Yatırımcılar tasarruflarının bir kısmını vergi ödemek için nakde çevirmeyi tercih ettikleri için vergi günü genellikle piyasaları etkiler.

  Morehead, üçüncü faktörün Elon Musk’ın paylaşımları olduğunu söyledi ancak fazla detay vermedi. Musk, 17 Mayıs’ta Tesla’nın Bitcoin madenciliğinin enerji tüketimi nedeniyle BTC’lerini satabileceğini açıklayarak bir “tweet savaşı” başlattı.

  Kripto piyasası, Mayıs ayında 2,5 trilyon dolara ulaştıktan sonra yüzde 43 kaybetti. Mevcut piyasa değeri 1,6 trilyon dolar olarak ölçülmektedir.

  Bitcoin (BTC) fiyatı an itibariyle$68,190.00dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

  Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Ethereum (ETH) ETF’leri Temmuz’da Piyasaya Sürülecek: Uzman Görüşleri ve Piyasa Etkisi

  Analiste göre ETH ETF'lerinin S-1'ler için nihai onayı 2-3 ay içinde gerçekleşebilir. Eğer öyle olursa,...

  Mt. Gox CEO Karpelès, Bitcoin (BTC) Transferleri Sırasında İstikrarı Güvence Altına Alıyor: ‘Her Şey Yolunda’.

  Kripto dünyası, Mt. Gox CEO'su Mark Karpelès'in son Bitcoin transferlerinin ardından paydaşlara “her şey yolunda” diyerek güvence vermesiyle...

  Balinalar Bitcoin (BTC) ve XRP Biriktiriyor, Santiment Olası Yükselişi Öngörüyor.

  Santiment, en büyük kripto paralar arasında yükseliş eğilimi geliştiğini tespit etti. XRP balinaları altcoin için...