Diğer

  Shibarium Ağı Faaliyetlerine Devam Ediyor: SHIB için Talep Artıyor mu?

  • Shiba Inu’nun belirlenmiş Katman 2 (L2) blok zinciri olan Shibarium’un geliştiricileri, köprü üzerinden fon çekimlerinin tekrar açıldığını duyurdu. L2 ağı, geliştirme çalışmalarının ardından 16 Ağustos’ta faaliyete geçti.
  • Shibarium’un kullanıcıları artık SHIB, Doge Killer ve wETH gibi varlıklar için çekim işlemlerini tamamlayabilirler, bu işlemler 45 dakika ile 3 saat arasında sürebilir.
  • SHIB ile alım satım yapmak için oluşturulan yeni adreslerin günlük sayısı da azaldı. Aynı veri sağlayıcısından gelen bilgilere göre, aynı dönem içinde yeni adres sayısında %48’lik bir düşüş kaydedildi.

  Shibarium, ağdaki sorunların ve eleştirilerin ardından yeniden faaliyetlerine devam ediyor; SHIB token için yeni talepte düşüş gözlemleniyor.

  Shibarium Ağı Faaliyetlerini Tam Gaz Sürdürüyor

  shiba-inu-shib

  Shiba Inu’nun belirlenmiş Katman 2 (L2) blok zinciri olan Shibarium’un geliştiricileri, köprü üzerinden fon çekimlerinin tekrar açıldığını duyurdu. L2 ağı, geliştirme çalışmalarının ardından 16 Ağustos’ta faaliyete geçti. Ancak, büyük bir işlem artışı nedeniyle ölçeklenebilirlik sorunlarıyla hızla karşılaştı. Ayrıca, kullanıcıların Ethereum ağından token gönderdiği köprüde sorunlar ortaya çıktı.

  Bu durum, ekibi hem Shibarium ana ağını hem de köprüyü geçici olarak askıya almak zorunda bıraktı. Bu sorunları tespit etmek ve düzeltmek için. 28 Ağustos’un erken saatlerinde ekip, L2 ağı ve köprünün tekrar açıldığını ve “tüm fonların güvende olduğunu” doğruladı.

  Duyuruda belirtildiği gibi, köprü aracılığıyla, Shibarium’un kullanıcıları artık SHIB, Doge Killer ve wETH gibi varlıklar için çekim işlemlerini tamamlayabilirler, bu işlemler 45 dakika ile 3 saat arasında sürebilir. Kullanıcılar ayrıca yerel tokenları BONE için de çekim işlemlerini gerçekleştirebilir ancak bu işlemlerin tamamlanması en fazla yedi gün sürebilir.

  Shibarium’da ilk faaliyete geçtiği günden bu yana 66,869 cüzdan adresi oluşturuldu ve toplamda 368,568 işlem tamamlandı.

  SHIB için yeni talep düşüş gösteriyor

  SHIB, Ağustos ortasından bu yana ağ aktivitesinde bir düşüş yaşadı ve bu, meme coin’in değerinde düşüşe katkıda bulundu. Yazı sırasında SHIB token 0.000007925 dolardan işlem gören SHIB’nin fiyatı, 15 Ağustos’tan bu yana %22 düştü.

  Santiment’ten elde edilen veriler, altcoin ile işlem yapan adreslerin günlük sayısının o tarihten beri azaldığını gösteriyor. Dünkü işlem seansını 3129 aktif adresle tamamlayan SHIB, işlem yapan günlük aktif adreslerin sayısında %24’lük bir düşüş kaydetti.

  Benzer şekilde, SHIB ile alım satım yapmak için oluşturulan yeni adreslerin günlük sayısı da azaldı. Aynı veri sağlayıcısından gelen bilgilere göre, aynı dönem içinde yeni adres sayısında %48’lik bir düşüş kaydedildi.

  SHIB-daily-active-addresses-and-network-growth

  SHIB’nin fiyatı düşerken, balina işlemlerinin sayısı da azaldı. Ağustos ortasından bu yana, 100,000 doların üzerindeki SHIB işlem sayısı %88 azaldı. Aynı şekilde, 15 Ağustos’tan bu yana 1 milyon doların üzerinde değere sahip balina işlemlerinin günlük sayısı %94 azaldı. 27 Ağustos’ta 1 milyon dolar ve üstü değerde hiçbir SHIB işlemi gerçekleşmedi.

  shib-whale-transaction-count

  Balina işlemlerinin azalması, şu anda memecoin’i olumsuz etkileyen duygu durumunu doğru bir şekilde yansıtıyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Shiba Inu’nun SHIB Token Yakımları Artıyor: SHIB Fiyatı Yükselişe Hazır mı?

  Popüler memecoin projesi Shiba Inu'nun SHIB tokeninde son 24 saatte yakım oranları atış gösterdi: SHIB fiyatı için son durum nedir?

  SEC, Spot Bitcoin ETF’leri için Opsiyonları Onaylamaya Hazırlanıyor

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, BITB ve GBTC spot Bitcoin ETF'leri için opsyion trading için onay verecek mi?

  Bitcoin Çökerse Ne Olur? Ünlü Yazar Robert Kiyosaki Açıkladı!

  Girişimci ve ünlü yazar Kiyosaki, topluluk arasındaki Bitcoin'in çökme potansiyeline karşı düşüncelerini paylaştı.

  Bitcoin Fiyatı 51 Bin Dolar Civarında Dalgalanıyor: Spot Bitcoin ETF Piyasasındaki Son Veriler!

  Bitcoin fiyatındaki durgunluk devam ederken, spot Bitcoin ETF piyasasındaki para girişleri devam ediyor; Son veriler!

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Reddit Haberi Matic Fiyatını Uçurdu! Güncel MATIC Analizi

  Coinotag Twitter'da Reddit'in Matic satın aldığını duyurdu, bu habere bağlı olarak Matic %7 yükseldi. Reddit, Bitcoin ve Ethereum'u bilançosuna ekledi ve sanal ürünlerin satışında Ether ve Matic'i ödeme olarak kabul ettiğini belirtti.

  KSM Coin Uzun Vadeli Yatırımcılara Göz Kırpıyor! Güncel KSM Analizi

  KSM'nin teknik analizine göre, 47$ desteğinin kaybı sonrasında düşüş trendi başladı. Yatırımcılar, 48.37$ - 47.58$ direnç aralığını izlemeli. Yükseliş trendinin güçlenebileceği ve hedefin 55$ olabileceği belirtiliyor.

  Solana Balinaları 75 Dolara Hazırlanıyor Olabilir Mi? Güncel SOL Analizi

  SOL, 12 saatlik grafikte 105.52$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 114$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapılamazsa, düşüş hareketi 75$ seviyesine kadar devam edebilir.

  AVAX Kritik Direncini Geçemezse Düşüş Sürebilir! Güncel AVAX Analizi

  AVAX, 12 saatlik grafikte 38.38$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 40.90$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapamazsa, düşüş hareketi 31.10$ seviyesine kadar devam edebilir.

  Bitcoin Yatırımcılarını Neler Bekliyor? Bitcoin’de Yükseliş Sürecek Mi? BTC Analizi

  Bitcoin, saatlik grafikte düşüş eğilimi gösteriyor. Haftalık grafikte ise kritik direnç seviyesi olan $53,270'e yakın işlem görüyor. Yatırımcılar direnç bölgesine yaklaşırken dikkatli olmalı ve piyasa
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  Shiba Inu’nun SHIB Token Yakımları Artıyor: SHIB Fiyatı Yükselişe Hazır mı?

  Popüler memecoin projesi Shiba Inu'nun SHIB tokeninde son 24 saatte yakım oranları atış gösterdi: SHIB fiyatı için son durum nedir?

  SEC, Spot Bitcoin ETF’leri için Opsiyonları Onaylamaya Hazırlanıyor

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, BITB ve GBTC spot Bitcoin ETF'leri için opsyion trading için onay verecek mi?

  Bitcoin Çökerse Ne Olur? Ünlü Yazar Robert Kiyosaki Açıkladı!

  Girişimci ve ünlü yazar Kiyosaki, topluluk arasındaki Bitcoin'in çökme potansiyeline karşı düşüncelerini paylaştı.