Diğer
  Ana SayfaHaberShiba Inu (SHIB) Kritik Karar ile Karşı Karşıya! SHIB Analizi!

  Shiba Inu (SHIB) Kritik Karar ile Karşı Karşıya! SHIB Analizi!

  -

  • Shiba Inu yükselişe devam edecek mi?
  • Shiba Inu yatırımcılarını neler bekliyor?
  • Shıba’nın yükseliş yaşması için hangi seviyelerinin üzerine çıkması gerekiyor?

  Shiba Inu (SHIB) fiyatında ayı teknik açıdan, yeni boğa hareketleri şu anda uzakta; bunun öncesinde, savunulması gereken bir market kırılım fiyat seviyesi ve Mart ayının başından beri kendini gösteren bir direnç seviyesi kırılmalıdır.

  Shiba Inu Fiyatı Kritik Pivot Noktada!

  Shiba Inu’nun 1 günlük grafiğine bakıldığında, fiyatın ana destek seviyesine yakın olduğu görülüyor. yazı sırasında SHIB, ana destek seviyesi olan 0,00001005 doların hemen üzerinde 0,00001030 dolardan işlem görüyordu.

  Geçen haftanın başlarında, Shiba Inu için boğa görüntüsü oluşuyordu. Fiyat, 1 günlük grafikte yükselen bir üçgen oluşturdu, bu da devam eden grafiklerden biridir ve böylece önümüzdeki haftalar içinde %50’den fazla bir artış şansı yakalamıştı.

  Ancak, piyasa genelindeki düşüş nedeniyle SHIB yükselen üçgeni aşağı yönlü kırdı. Formasyon geçersiz hale geldi, böylece Shiba Inu fiyatı tekrar 0,00001005 ile 0,00001151 aralığında sıkıştı.

  Eğer boğalar desteği savunamazlarsa, SHIB muhtemelen 0,00000965 seviyesine tutunamaz ve 0,00000855 fiyat seviyesine düşüş yaşayabilir. Piyasada düşüşün devam etmesi, yükseliş trendinden açık bir kopuş olacaktır.

  Destek bölgesine tutunması halinde, 0,00001155 aralık seviyelerine doğru yeni bir yükseliş başlatmak için hazırlık yapabilir.

  Shıba Inu (SHIB) Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Shıba Inu (SHIB) Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  1 saatlik grafiğine bakıldığında, SHIB’in hafif toparlanma işaretleri gösterdiğini ortaya koyuyor. Fiyat başlangıçta düşen bir trend çizgisi oluşturdu ve yazı sırasında kırmaya çalışıyordu.

  SHIB fiyatı, 1 saatlik grafik | Kaynak: TradingView

  SHIB fiyatı, 1 saatlik grafik | Kaynak: TradingView

  Veriler SHIB Fiyatı için Neler Aktarıyor?

  IntoTheBlock verileri, Shiba Inu için hem yukarıda hem de aşağıda önemli dirençler oluşturduğunu gösteriyor.

  Shıba Alım ve Satım Verileri Kaynak: IntoTheBlock

  Shıba Alım ve Satım Verileri Kaynak: IntoTheBlock

  Büyük alım emirleri, Shiba Inu’nun fiyatının 0,000009 dolar seviyesinde olduğunu gösteriyor. Bu fiyat seviyesi etrafında, 43.000 adres yaklaşık 10,24 trilyon SHIB satın almak için bekliyor. Bu destek seviyesinin altında bir günlük kapanış, ciddi düşüş sonuçları doğurabilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Endonezya, Bitcoin ve Kripto Paralar için Ödeme Yasağı Getirdi!

  Endonezya'ya bağlı olan turistik ada Bali, Bitcoin ve kripto paralar için ödeme yasağı uygulayacak; Bali'nin turizmini nasıl etkileyeceği konusunda endişeler dile getirildi.

  Güncel Bitcoin ve Ethereum Analizi: Fiyat Grafiklerinde Son Durum!

  Bir geçici borç tavanı anlaşması haberleri, Bitcoin'in fiyatını 28.000 doların üzerine çıkardı ancak daha yüksek seviyeler ayıların satışına neden olmaya devam ediyor.

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler