Ana SayfaHaberShiba Inu (SHIB) Fiyatının Düşüş Eğiliminin Devam Etmesi Bekleniyor

Shiba Inu (SHIB) Fiyatının Düşüş Eğiliminin Devam Etmesi Bekleniyor

-

  • Şubat ayında Shiba Inu sahipleri %33’lük bir darbe aldı.
  • Negatif fiyat hareketi daha da sürebilir.
  • SHIB tokenleri borsalara akıyor.

Shiba Inu (SHIB), %33’lük bir fiyat düşüşü ile Şubat ayını kırmızıda kapattı. On-chain metrikleri, yatırımcıların önümüzdeki haftalarda daha fazla token borsalara taşıyacağına işaret ediyor. 

Shiba Inu Sahipleri Nakite Çevirmek İsteyebilir

Shiba Inu fiyatı, Şubat başından beri serbest düşüşte. Martın ilk haftasının kapanışında kaydedilen %15’lik bir daha düşüş, yatırımcıları satış eylemi için pozisyon almaya korkuttu. Önde gelen blockchain veri ve bilgi sağlayıcısı Glassnode’a göre, Şubat ortasından bu yana borsalara yatırılan SHIB hacmi sürekli artmıştır.

9 Mart’taki bilinen kripto borsa cüzdanlarında bulunan tokenlerin yüzdesi yaklaşık 1.1 trilyon SHIB ile artmıştır. Bilinen kripto borsa cüzdanlarında bulunan tokenlerin artan sayısı, satılacak miktarın potansiyel bir artışının işareti olarak kabul edilebilir.

Shiba Inu (SHIB) Fiyatı Exchange Balance
Shiba Inu (SHIB) Borsalardaki Denge. Kaynak: Glasssnode

Aynı şekilde, son düşüş işlem hacmi diğer bir SHIB (INU) sahipleri için endişe kaynağıdır. 2 Şubat’ta 11.7 trilyon SHIB’in işlem gördüğünden, 9 Mart’ta 240 milyarın altına düşen Shiba Inu ağındaki işlem sayısı önemli ölçüde azaldı.

Bir blockchain üzerinde işlem hacmi düştüğünde, yerel tokenin fiyatı genellikle geri çekilir. Shiba Inu geliştiricileri ve ortakları ağ etkinliğini canlandırmayı ve yeni talebi çekmeyi başaramazsa, SHIB fiyatı önümüzdeki haftalarda boğa eğilimine girecek gibi görünüyor.

SHIB Fiyat Tahmini: Daha Fazla Kayıp Önümüzde

SHIB’in fiyat görünümü, Piyasa Değeri Gerçekleşen Değere (MVRV) göre çıkarılabilir. Aşağıdaki grafik, son 30 günde SHIB satın alan çoğu kripto yatırımcının bugün satış yapacak olursa %15’lik bir zarar edeceğini gösteriyor.

Satın alma ve satış eğilimlerinin tarihsel olarak incelenmesi, SHIB sahiplerinin fiyatı $ 0.00000955’e düşene kadar satmaya devam edebileceklerini göstermektedir. Ve eğer bu tutmazsa, daha da aşağıya kayabilir, %35’lik kayıp çizgisinin yakınındaki $ 0.00000852’ye kadar.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat MVRV
Shiba Inu (SHIB) Trasaction Hacmi. Kaynak: Santiment

Tersine, Shiba Inu yükselişi muhtemelen $ 0.00001236’da test edilecektir, burada birçok sahipler %7’lik bir karla satış yapabilir. Bu üzerinde sürekli bir kırılma, SHIB’i %23’lük bir kar çizgisi olan $ 0.00001434’e kadar yükseltebilir.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin Likidasyonları, Traderların Dip Öncesinde 30.000 Dolara Vuracağı Umuduyla Kayboluyor

Bitcoin piyasa volatilitesi, yandan ticaretin boğa BTC fiyat tahminlerini yakın vadeli olarak soğutmasıyla sönüyor.

Federal Reserve, Custodia Bank’ı Kınayarak, Kripto Endüstrisini ve Kendisini Tehlikeye Attığını Söylüyor.

Federal Rezerv, Custodia Bank'ın Federal Rezerv Sistemi üyesi olma başvurusunu reddetme nedenlerini detaylandırdı.

Nasdaq, Q2’nin sonuna kadar kripto saklama hizmeti başlatmayı planlıyor.

New York'taki Nasdaq Borsası, Bloomberg'in 24 Mart'ta bildirdiğine göre ikinci çeyreğin sonuna kadar kripto saklama hizmeti sunmayı planlıyor.

Eski Coinbase CTO’su, ABD Dolarının Başarısız Olabileceğini Söyleyip Bitcoin’i Övüyor

Coinbase eski CTO'su Balaji Srinivasan, ABD Doları'nın (USD) çökemeyecek kadar büyük olmadığını ve Bitcoin'in (BTC) küresel rezerv para birimi olarak yerini almasını bekliyor.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler