Shiba Inu (SHIB) Destekte Tutunabilecek mi?

Kritik seviyede işlem gören SHIB için destek ve direnç seviyelerini inceleyelim.
Shiba-Inu-SHIB

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

SHIB Kritik Destekte İşlem Görüyor!

SHIB-04.27-01

Oldukça önemli destek seviyesinde işlem gören SHIB, bu seviyeden tepki almış gibi görünüyor. Ancak piyasadaki olumsuz hava devam ederse bu seviyenin altına sarkabilir. Olası düşüşte büyük bir geri çekilme görülebilir.

Yükseliş senaryosu gerçekleşirse 0,000027 dolarda bulunan trend direncine ulaşabilir. Bu da yaklaşık yüzde 18’lik artışa tekabül etmektedir.

Günlük grafikte MA200’ün altında işlem gördüğü için düşüş trendi güçlü görünüyor. Bu trendi tersine çevirerek yukarı yönlü hareketine devam edebilmesi için ilk olarak 0,000032 dolardaki bu direnci kırması gerekiyor.

Ancak bu seviyeden sonra 0,000035 dolarda da bir direnci bulunduğu için yükseliş trendi senaryosunun gerçekleşmesi boğaların gücüne bağlı görünüyor.

RSI ise yaklaşık 43 seviyesinde bulunuyor. Bu da aşırı satım bölgesine yakın olduğu için yükseliş senaryosunu destekleyeceği anlamına geliyor. Yine de aşırı satım bölgesine girme ihtimali bulunduğu için piyasanın genel hareketi de göz önünde bulundurulmalıdır.

MACD göstergesi negatif bölgeye ilerliyor. Her ne kadar düşen trendin güçlendiği anlamına gelse de gerçekleşecek olası kesişim sonrasında yukarı yönlü hareket devam edebilir.

Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

SHIB-04.27-2

Kritik seviyede işlem gören SHIB, bu 0,000024 dolardaki direncini kırmaya çalışıyor. Bu seviyeden ret yemesi durumunda 0,000017 dolar seviyesine kadar gerileyebilir.

Olası yükseliş senaryosunda 0,0000317 dolardaki direncini test etmek isteyecektir. Bu seviyenin kırılımı sonucunda 0,000038 dolara kadar yükselebilir.

Ayrıca 0,000046 dolar ve 0,000059 dolarda da direnci bulunuyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster