Shıba Inu (SHIB) Bu Seviye Sonrası Yükselişini Sürdürebilir!

ğlpkl
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dogecoin katili olarak gündeme oturan SHIB 3 – 10 Mayıs tarihleri aralığında %1000 değer kaydetmişti. Dogecoin’in rakibi olması onu ünlendirmiş ve daha sonraki günlerde ani düşüşler ve yükselişlerle gündemde yerini almıştı. Bazı analistler SHIB için kısa vadede Doge kadar, bazıları ise Dogecoin’den daha fazla yükseliş bekliyor.

EMA 9 (mavi) ve EMA 21 (siyah) çizgisinin sınırında bulunan değer için yukarı veya aşağı yönlü bir hareket bekleniyor. 2 saatlik grafikte art arda gelen 3 mum SHIB’in kısa vadede geleceğini belirleyecek gibi.

24 Mayıs’ta EMA 9 ve EMA 21 çizgisinin üstüne çıkan anlık yatırımcısına 1 lot için +0.00000200 dolar değer kazandırdı. Mum grafiğinde hafif yukarı doğru gördüğümüz çizgi ile RSI indikatöründe belirtilen çizginin arasında bir uyumsuzluk olduğunu görüyoruz. Bu indikatör bize yükseliş sinyalleri veriyor olabilir, fakat piyasadaki ters hareketler neticesinde bazen indikatörler de yanıltıcı olabiliyor, özellikle böylesine düşüş dönemlerinde.

0.00000732 dolar seviyesinden destek alan coinin direnç seviyesi 0.00000832 dolar. Bu aşamalar sonrasında bir çok analist karşı koyulamayan bir yükseliş veya düşüş beklentisinde.

SHIB ve Doge gibi shitcoinler her an yükseliş veya düşüş altında kalabiliyor. Bu durumlar genellikle ünlü kişilerin söylemleri neticesinde ortaya çıkıyor. Vitalik Buterin’in SHIB için yatırım yaptığını ve hakkında olumlu açıklamalarda bulunduğunu dünkü haberimizde belirtmiştik. Bu gibi durumlarda SHIB’in yükselişini kısa sürede kaçınılmaz oluyor.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!