Diğer
  Ana SayfaHaberShiba Inu Metaverse Lansmanına Hazırlanıyor: SHIB Tokende Yükseliş Gelecek mi?

  Shiba Inu Metaverse Lansmanına Hazırlanıyor: SHIB Tokende Yükseliş Gelecek mi?

  -

  • Shiba Inu geliştiricileri, yeni metaverse evreninin lansmanına hazırlanıyor.
  • SHIB fiyatı önemli destek seviyelerini koruyamazsa, düşüş gelebilir.
  • Bir Ethereum balinasının yüksek miktarda SHIB token alması dikkatleri çekti.

  Shiba Inu (SHIB) ekibi yeni metaverse evrenini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. SHIB fiyatı bu desteğe tutunamazsa, düşüş gelebilir!

  Shiba Inu Desteğe Tutunmaya Çalışıyor!

  Shiba Inu SHIB

  İkinci en popüler memecoin Shiba Inu hala uçurumun kenarında gevşek bir şekilde asılı duruyor. Bununla birlikte, yakında piyasaya sürülecek olan metaverse tarafından desteklenen sonucun yükseliş eğilimini tersine çevirme olasılığı daha yüksektir.

  Shiba Inu, son 24 saatte nispeten değişmeden kaldıktan sonra Cumartesi günü 0,00001027 dolardan el değiştiriyor. Kripto varlıkların çoğu yükseliş işaretleri gösteriyor ancak volatilitenin olmamasıyla birlikte fiyat hareketi hafta sonu boyunca baskı altında kalabilir.

  Bu arada, Shiba Inu fiyatı için, 0,00001$’lık destek, Aralık ayının düşük seviyesi olan 0,0000078$’ı test etmek için çekiş kazanma olasılığını önlemek için tutulmalıdır.

  Çitin diğer tarafında, SHIB aynı destekten yani 0,00001$’dan toparlanırsa, bu durum Şubat ayında ulaşılan en yüksek seviye olan 0,00001574 $’a kırılma lehine büyük ölçüde değişebilir.

  Shiba Inu, Yeni Metaverse’e Hazırlanıyor

  Shiba Inu geliştiricileri, Rocket Pond adlı yeni bir metaverse dünyasının lansmanını duyurdu. Yeni meta evrenin ayrıntıları gizli kalsa da, ekip yeni çağı başlatmak için bir eşantiyon düzenliyor. Katılımcılar, metaverse’de kazanan arazi tapularına bakıyor olacak.

  Yatırımcılar şu anda Shib – The Metaverse bölümünde 0,2$ ETH veya yaklaşık 380$ ile arazi satın alıyor.

  Yakın tarihli bir güncellemede SHIB ekibi, Rocket Pond’un Shiba Inu’nun yolculuğunu gözlerden uzak bir dağ kaçamağının özünü yakalarken görsel olarak çekici bir sunumla sergilemeyi amaçladığını açıkladı.

  Dahası, mimari ilhamı Lake Tahoe ve Cape Canaveral gibi çeşitli ünlü yapılardan alınmış ve bunları tasarımına kusursuz bir şekilde harmanlamıştır. Ayrıca ekip şunları söyledi:

  “Rocket Pond, dağların içinde gizli bir tatil yeri hissi veriyor, modern lüksler/turistik unsurlarla harmanlanmış etrafınızdaki vahşi doğa ile YMCA veya KOA kamp havası. Dağlara çıkan tesis binalarıyla karışan vahşi yaşamla berrak sular”

  Shiba Inu Fiyatı Sallanıyor Ama İyileşme Bekleniyor

  SHIB boğaları, fiyatın Mart ayının ikinci haftasında 0,00001574 dolardan düzeltilmesinden bu yana 0,00001 dolarlık desteği tutuyor. Önemli direnç 0,000012 doları kırma girişimleri sık oldu ancak yine hiçbiri başarılı olamadı.

  Bununla birlikte, boğaların satıcı tıkanıklık bölgesini zayıflatmaktan ve önce 0,00001574$’a ve daha sonra tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00008616 $’a kadar farkı kapatmak için önemli bir toparlanmanın yolunu açmaktan başka çok az seçeneği var.

  shib-usd

  SHIB/USD günlük grafiği

  Rocket Pond’un piyasaya sürülmesi, SHIB’i piyasadaki alıcılar için, özellikle de Bitcoin ve Ethereum gibi daha büyük varlıklar tarafından zaten dışlanmış hissedebilecek olanlar için daha çekici hale getirme potansiyeline sahiptir.

  Balinalar muazzam miktarda Shiba Inu (SHIB) biriktiriyor ve 19. en büyük Ethereum balinası şaşırtıcı bir şekilde 76.316.827.917 SHIB tokeni aldı.

  Olumlu bir gösterge olarak kabul edilen bu balina faaliyeti, artan piyasa güvenine işaret ederek, büyük sahip pozisyonlarında artan bir yoğunlaşmaya işaret ediyor.

  Shiba Inu, günlük grafikte azalan trend çizgisinin üzerinde bir kırılma ile trendin tersine dönmesinin başlangıcında ve muhtemelen önümüzdeki günlerde büyük bir yükselişi tetikleyecek.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Verilere Göre, Bitcoin Fiyatı Yükseliş için Hazır Görünüyor!

  Önde gelen blok zinciri analitik şirketinden gelen bilgilere göre, Bitcoin fiyatı boğa koşusu için bir geçiş dönemine girmiş olabilir!

  Bitcoin’deki Kısa Vadeli Yatırımcılar Tekrar Kar Elde Etmeye Başladılar!

  Kısa vadeli yatırımcıların yeniden kar elde etmesi, yakın vadede fiyat hareketi için olumlu bir sinyal olarak değerlendiriliyor.

  Bu Metriğe Göre, Bitcoin Rallisi için Umut Hala Var!

  Bu Bitcoin metriğinde, tarihsel olaylara bakıldığında şu an BTC'nin yükseliş rallisi için fırsat yakalayabileceği gözlemleniyor.

  Ethereum, 21 Ayda Milyonlarca ETH Yakımı Gerçekleştirdi!

  Ethereum EIP 1559'un uygulanmasını takip eden son 21 ayda, milyarlarca dolarlık ETH yakımı gerçekleşti.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler