Serum (SRM) Kritik Seviyede İşlem Görüyor!

DeFi projeleri arasında ön sıralarda yer alan SRM için kısa ve uzun vadeli önemli destek direnç seviyelerini birlikte inceleyelim.
analiz-4

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

SRM Günlük Grafik Yorumu

SRM-06.09-1

Sizler için bu yazımda, FTX, Alameda Research ve Solana Foundation tarafından ortaklaşa kurulan ve kullanıcıların farklı blok zincirleri arasında işlemler yapmasına olanak sağlayan DeFi projesi Serum’un yerel varlığı olan SRM analizi yapacağım.

Piyasada yaşanan büyük düşüşten nasibini alan SRM, geçen seneki zirvesinden yaklaşık yüzde 93 aşağıda işlem görmekte. Eğer ki düşüşe devam etmek isterse, grafikte gösterdiğim 1,03 dolar – 0,98 dolar desteğinden tepki almadan aşağı yönlü hareket kaydedebilir.

Aksi halde boğaların yardımıyla 1,30 dolar – 1,35 dolar hattını kırmak isteyecektir. Eğer ki ayılar piyasadan çekilirse 1,66 dolar ile 1,76 dolar arasındaki direncini kırmak isteyeceğini düşünüyorum. Kırılım gerçekleşirse de 2,62 dolar – 2,80 dolar bölgesi ile karşı karşıya kalacak.

  • Chaikin para akışı şu an her ne kadar nötr bölgenin sınırında bulunsa da ivmesinin yukarı yönlü olduğu görülmekte. Bu da satış baskısından çok alım baskısının hakim olduğu anlamına geliyor.
  • RSI göstergesi de yavaş yavaş aşırı satım bölgesinden uzaklaşıyor. Ancak fiyatta yatay hareket kaydedildiği için bu uyumsuzluğun giderilmesi gerekiyor. Bu nedenle yakın zamanda oynaklığının artacağını düşünüyorum.
Destek Seviyeleri 1,03-0,98
Direnç Seviyeleri 1,30-1,35 1,66-1,76

Kısa Vadeli Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

SRM-06.09-2

Kısa vadeli destek ve direnç seviyelerini ele aldığımızda 1,03 dolar seviyesinde oldukça kararsız olduğu görülüyor. Aşağı veya yukarı yönlü gitmekte kararsız. Eğer ki aşağı yönlü tercih ederse 0,99 dolara kadar gerileyebileceğini düşünüyorum.

Fiyatında artış kaydetmek istediğinde ise ilk olarak 1,03 doları ve ardından 1,06 doları aşması gerekiyor. Devamında 1,18 dolara kadar yükselme ihtimali var.

Destek Seviyeleri 0,99
Direnç Seviyeleri 1,03 1,06
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster