Diğer
  Ana SayfaHaberSEC'ten Filecoin (FIL) için Kötü Haber: Fiyat Düşüyor!

  SEC’ten Filecoin (FIL) için Kötü Haber: Fiyat Düşüyor!

  -

  • SEC, Grayscale’den bir Filecoin (FIL) Trust ürünü başlatma başvurusunu geri çekmesini istedi.
  • Grayscale, SEC’ten FIL’in “menkul kıymet tanımını karşıladığını” belirten bir yorum mektubu aldığını söyledi.

  Grayscale, bugün yaptığı duyuruda Filecoin (FIL) için SEC’ten bir mektup aldığını açıkladı: FIL fiyatı düşüyor!

  Filecoin için Kötü Haber Geldi; SEC’ten Grayscale’e Bildirim!

  Filecoin (FIL) (1)

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Grayscale’den bir Filecoin (FIL) Trust ürünü başlatma başvurusunu geri çekmesini istedi.

  Grayscale bir basın açıklamasında, federal menkul kıymetler düzenleyicisinden FIL’in “menkul kıymet tanımını karşıladığını” belirten bir yorum mektubu aldığını söyledi.

  Haberle birlikte FIL coin fiyatı %4’ten fazla düşerek 4,40 dolara kadar geriledi. Yazı sırasında FIL fiyatı 4,56 dolar seviyesinde işlem görüyor.

  Grayscale, “SEC personeli, Grayscale’in kayıt bildiriminin derhal geri çekilmesini talep etti” dedi ve ekledi; “Grayscale, FIL’in federal menkul kıymetler yasaları kapsamında bir menkul kıymet olduğuna inanmıyor ve SEC personeline, Grayscale’in pozisyonunun yasal dayanağının bir açıklamasıyla derhal yanıt vermeyi planlıyor. Grayscale, SEC personelinin Grayscale’in pozisyonunun doğru olduğuna ikna olup olmayacağını tahmin edemez. ve değilse, Grayscale’in Vakfın 1940 tarihli Yatırım Şirketi Yasası uyarınca kaydolmasını veya alternatif olarak Vakfın tasfiyesini talep etmesini sağlayacak uzlaşma yollarını aramasının gerekli olup olmayacağı.”

  Bir SEC sözcüsü, ajansın geçen ay FIL hakkında yorum yapıp yapamayacağı sorulduğunda yorum yapmaktan kaçınmıştı.

  Grayscale, Nisan ayında halka açık bir dosyalamada, SEC Corporation Finans ve İcra Bölümlerinin “Grayscale’in FIL’in menkul kıymetler yasası analiziyle ilgili olarak” ulaştığını söyledi.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Celal MUTLU
  Celal MUTLU
  Celal Mutlu, genç yaşta ilgi duymaya başladığı kripto para, borsa ve sosyal medya dünyasında elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ'a yardımcı oluyor. Okurlara ulaşırken danışmanlıklar vererek sosyal içeriklere kendi dokunuşlarını yapıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler