Secret (SCRT) Destekten Tepki Almayı Başardı!

Gizlilik odaklı projelerden birisi olan SCRT için önemli destek ve direnç seviyelerini birlikte inceleyelim.
analiz-3

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

SCRT Günlük Grafik Yorumu

SCRT-06.09-1

Sizler için bu yazımda, verilerin gizliliğine odaklanmış, güvenliği sağlayan ve izinsiz giriş yapılamayan uygulamaların hayata geçirilmesi için faaliyet gösteren akıllı sözleşme platformu Secret’ın yerel varlığı olan SCRT analizi yapacağım.

Geçtiğimiz zamanlarda adından oldukça fazla söz ettirmesine rağmen grafiğe bakıldığında büyük bir düşüş yaşadığı görülmekte. Şu anda 1,28 dolar ile 1,19 dolar arasındaki destek bölgesinden tepki almayı başardı.

Yukarı yönlü hareketinde ise 2 dolar – 2,12 dolardaki direnç hattını test etmek isteyeceğini düşünüyorum. Ardından da 2,82 dolar – 2,98 dolar bölgesini test etme ihtimali var.

  • MACD göstergesine baktığımda bir farklılık olduğunu fark ettim. Fiyatta aşağı yönlü hareket kaydedilirken, göstergede yukarı yönlü eğim görülüyor. Bu göstergeye göre bu uyumsuzluğun giderilmesi gerektiği için yükseliş gerçekleşmesi gerekmekte.
  • RSI ise neredeyse 30 gün boyunca aşırı satım bölgesinde bulunuyor. Buradan anlaşılacağı gibi yukarı yönlü tepki gelmiyor. Alım çok az olduğu için yükseliş senaryolarının ihtimali zayıflıyor. Ancak yine de bu durumu göz ardı etmemek gerektiğini düşünüyorum.
Destek Seviyeleri 1,28-1,19
Direnç Seviyeleri 2-2,12 2,82-2,98

Kısa Vadeli Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

SCRT-06.09-2

Kısa vadeli görünümde destek ve direnç seviyelerini ele aldığımızda 1,35 dolar seviyesinden ret yediğini ve 1,27 dolardaki desteğine doğru hareket ettiğini görüyoruz. Bu seviyeden tepki almak isteyecektir.

Destekten tepki almayı başarır ve üstüne 1,35 dolar direncini kırarsa, 1,42  dolara hatta 1,48 dolara kadar yükseliş yaşama şansı var.

Destek Seviyeleri 1,27
Direnç Seviyeleri 1,35 1,42
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster