Diğer
  Ana SayfaHaberKongre Üyesi Tom Emmer: SEC başkanı kötü niyetli bir düzenleyici!

  Kongre Üyesi Tom Emmer: SEC başkanı kötü niyetli bir düzenleyici!

  -

  Kripto dostu kongre üyesi, Gary Gensler’ın sözde “açık kapı politikası”nı sorgulayarak, “açık bir kapısı olabilir, ancak kendi riskinizde girebileceğiniz bir kapıdır” dedi.

  Kongre Üyesi Tom, Gary Gensler Hakkında Önemli Açıklamalar!

  Kripto dostu Kongre Üyesi Tom Emmer, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) başkanı Gary Gensler’ın kripto para düzenlemelerine yaklaşımını eleştirerek, onu “kötü niyetli bir düzenleyici” olarak adlandırdı.

  Emmer, Laura Shin’in sunduğu podcast’te 7 Nisan’da yaptığı bir görünüşte, Gensler’ın kripto sektöründeki denetimine yönelik şüphelerini dile getirerek, şunları söyledi:

  “Bu adam benim gözümde kötü niyetli bir düzenleyici. Kripto topluluğuna körü körüne uygulama eylemleri yapıyor ve gerçekten kötü oyuncuları tamamen kaçırıyor.”

  Emmer, SEC’nin Mart ayında bir Wells Notice ile vurmadan önce, uygunluk geri bildirimleri almak için ajansla çalışmaya aktif olarak çalışan Coinbase örneğine işaret etti.

  “Gary Gensler’ın açık bir kapısı olabilir, ancak kendi riskinizde girebileceğiniz bir kapıdır, çünkü birkaç ay boyunca yapılan birkaç toplantıya rağmen, Gary Gensler’ın SEC’si geri bildirim sağlamayı reddetti,” dedi ve şunları ekledi:

  “Ve bunun yerine, tüm bu toplantılar ve hiçbir şey olmadıktan sonra, SEC, Coinbase’e geri bildirim ve konularla ilgili bir savunma yapmasını istedi.”

  Gensler’ın SEC’nin başına geçtiği Nisan 2021’den bu yana, dostane bir “açık kapı politikası” olduğunu defalarca önerdi ve kripto şirketlerinin menkul kıymetler yasasına uygunluğu sağlamak için SEC’ye kaydolmalarını istedi.

  Tom Emmer: SEC Anti Kripto Odaklı Hareket Ediyor!

  Bu, neredeyse tüm Bitcoin (BTC) dışındaki neredeyse tüm kripto varlıklarının menkul kıymetler olarak sınıflandırıldığı görüşüne dayanmaktadır ve bu nedenle sektörün öncelikle SEC tarafından düzenlenmesi gerektiği düşünülmektedir.

  Bununla birlikte, Coinbase CEO’su Brian Armstrong, SEC ile başa çıkmakta zorluk yaşamanın zorluğunu birkaç kez vurgularken, Kraken CEO’su Jesse Powell gibi diğer figürler benzer düşünceleri belirtti.

  Kripto topluluğunda birçok kişi tarafından dile getirilen önemli bir sorun, SEC ve daha geniş ABD hükümetinden kaynaklanan görünüşte anti-kripto odaklı “uygulama yoluyla düzenleme” yaklaşımıdır.

  Buna yorum yaparak, Emmer sonuç olarak şunları belirtti:

  “Bu açıkça hükümetin Amerikalılara hizmet etmesi gereken bir yol değil ve daha geniş kripto topluluğuna açık bir mesaj gönderiyor, ve bu doğrudan ‘Gary Gensler iyi niyetle düzenleme yapmıyor’.”

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler