Scott Minerd’dan İlginç Kripto Para Benzetmesi!

Guggenheim Partners Baş Yatırım Sorumlusu Scott Minerd, yeni bir kripto para biriminin Bitcoin (BTC) ve Ethereum'u (ETH) geçeceğini ilginç bir karşılaştırma yaparak açıkladı.

scott minerd
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Scott Minerd Bitcoin ve kripto para birimlerinin gelecekte de devam edeceğini vurguladı. Ona göre kripto paralar ile dot-com aynı kaderi paylaşabilir.

Bitcoin ve Ethereum’un hayatta kalacağını vurgulayan Minerd şu açıklamayı yaptı:

AOL (internet servis sağlayıcısı) mutlak kazanan oldu ve kimse bunu sorgulamadı. Lider onlardı. Yahoo kazanan oldu. Sonra Google ortaya çıktı ve diğer katılımcılar ortaya çıktı. Bence bulacağımız şey yeni bir kripto paranın ortaya çıkması olacak.

Minerd, Google’ın kuruluşu gibi yeni bir kripto paranın ortaya çıkmasını da aynı kadere bağladı. Yani sonradan ortaya çıkan Google, nasıl ki internet devi oldu; bu kapsamda ortaya çıkan bir kripto para biriminin de kripto para devi olacağını düşünüyor.

Yeni bir kripto para biriminin ise madencilik gibi sorunların üstesinden geleceğini vurguladı ve bunun, onu, Bitcoin ve Ethereum’dan daha yüksek kılacağını belirtti.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!