Diğer

  Santiment’ten Şaşırtan Balina Hareketleri: Balinalar Bu 2 Altcoinden Tutarken, Diğer Altcoinden Vazgeçmişler Gibi Duruyor!

  Analiste nazaran burada, hala güçlü bir belirsizliğin ortasında olduğumuzu, yani boğaların güç kazanma ihtimaline sahip olduğunu belirtmek bir hayli önemli çünkü ky (küçük yatırımcı) sattığında balinalar yeniden ortalama maliyet ediniyorsa bu ciddi bir olay olarak değerlendirilebilir. Balina aktivitesini takip etmek Biraajmaan Tamuly’e nazaran, altcoin’lere daha tebirli yaklaşmamız, potansiyel kırmızı mumlardan uzak durmamıza müsaade verebilir.

  Ethereum balinaları, fiyat düşse de ciddi bir süratle ETH stoklamaya devam ediyor!

  Ethereum fiyatı, ATH düzeylerinden süratli bir biçimde düşmüş olabilir, lakin üstte belirtilen düzeltmeden bu yana, en büyük adreslerin elindeki ETH arzı istikrarlı bir biçimde de arttı. En büyük ETH adresleri tarafından tutulan toplam dolaşımdaki arzın yüzdesi de %18,4’e düştü. Lakin yazının yazıldığı sırada bu oran %19,9 idi. İstatistiksel verilerden de görebildiğimiz üzere Biraajmaan Tamuly’e göre, 19 Mayıs çöküşünden sonra bu balina adresleri tarafından 1,3 milyondan fazla ETH biriktirildi.

  Santiment ETH Balinaları
  Kaynak Santiment

  Analiste göre, ETH’nin fiyatının düştüğü ve 3.000 doların üzerine çıkamadığı düşünüldüğünde, bu hayli zıt bir olay olarak karşımıza çıkıyor. Fakat, yatırımcıların kaygı duyduğu şeyin Ethereum’un gelecekte ne olacağı sorusu sorulduğunda bu onları haklı da çıkarılabilir. Biraajmaan Tamuly’e nazaran Ethereum, 25 Haziran’da en büyük opsiyon bitiş tarihine emin adımlarla ilerliyor ve bunun ETH fiyatı üzerinde güçlü bir tesiri olabilir. Ek olarak, EIP-1559 protokolünü tanıtacak olan London Hard Fork’unun da Temmuz ayında gerçekleşmesi bekleniyor. Ethereum ayrıyeten 24 Haziran’da hard fork için test ağının yayına gireceğini de duyurdu.

  Biraajmaan Tamuly: Binance’nin kripto para birimi BNB için de balina adreslerinin sayısında artış görüldü

  Analiste nazaran, tanınan altcoin Binance Coin (BNB) için de balina adreslerinin sayısı arttı ve temel analiz açısından bu da değerli bir olay olarak bizleri karşılıyor. BNB, Binance’nin bel kemiği olup, borsa ile ilgili her şeyi kısaca özetliyor ve borsanın piyasadaki pozisyonu, yükseliş/düşüş şartlarından bağımsız olarak bir hayli güçlü olduğunu özellikle son boğadaki ATH’ı ve CZ’nin sektörel bir kilit faktör olmasından ötürü bizlere gösterdi.

  Santiment BNB
  Kaynak: Santiment

  Uzun vadede Ünlü Analist Biraajmaan Tamuly’e göre, piyasanın toparlanması ile birlikte geçen her bir vakit, BNB’nin yükselişe geçmesiyle eş değer bir paralellik de olacak. ATH düzeylerinin %50 altında olan varlık bu nedenle analiste nazaran, ciddi bir birikim eşiği olarak kabul edilebilir.

  Son zamanların gözde altcoini Chainlink’in balinaları ise bir hayli düşüşte! Peki Bunun nedeni nedir?

  Analiste göre bile şaşırtıcı olan bu konuya nazaran, Chainlink en güçlü cüzdanlar tarafından tutulan arz tarafında dengeli bir düşüş periyoduna tabii olan kripto paralardan biri. Burada, azalan balina faaliyetinin 2021’in başından beri devam ettiğini de belirtmek bir hayli önem arz ediyor. Enteresan bir biçimde analiste göre, geçen yılın başlarında balina faaliyetleri dominant olarak LINK’in ağını işgal ediyordu dolayısıyla bu nedenle bu gelişme, önceki duruma karşın temel analiz düzeyinden büsbütün ciddi bir değişiklik olarak karşımıza çıkıyor.

  Santiment Chainlink Verisi
  Kaynak: Santiment

  İşin yazılım geliştirme açısından bakıldığında güçlü bir altcoin olan Chainlink, DeFi iyileştirmeleri için çözümler geliştirmeye ve birden fazla kuruluşla işbirliği yapmaya devam ediyor. Bu nedenle analiste göre, balina adreslerinde tutulan Chainlik’teki azalma, fiyatta da ileriye dönük bir satış baskısı anlamına gelebilir.

  Sorumluluk Reddi Beyanı: CoinOtag.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. CoinOtag.com rastgele bir kripto para ünitesinin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut CoinOtag.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle CoinOtag.com ve sitede yer alan makalelerin muharrirleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile ilgili rastgele bir süreç yapmadan evvel kendi araştırmalarını yapmalıdır.

  İhtar: CoinOtag.com’a ilişkin haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması CoinOtag.com’un müsaadesine natüreldir. Sitedeki hiçbir içerik müsaadesiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut rastgele bir platformda yayımlanamaz. CoinOtag.com’a ilişkin kod, tasarım, yazı, grafik ve öbür tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara muhalif biçimde kullananlar hakkında yasal süreç başlatılacaktır..

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Mox Bank, Hong Kong’da Bitcoin ve Ethereum Hizmetleri Sunacak!

  Mox Bank, Hong Kong'daki ekosisteme katılarak Bitcoin ve kripto para hizmetlerini sunmaya başlayacak; İşte detaylar!

  Alchemy Pay (ACH), ABD’nin New Hampshire Eyaletinde Lisans Aldı!

  Önde gelen fiat-kripto ödeme ağı ve altcoin projesi olan Alchemy Pay, ABD'nin New Hampshire eyaletinde para transferi için lisans aldı.

  DWF Labs, TokenFi Projesinin Kripto Parası TOKEN’e Yatırım Yapıyor!

  Web3 yatırım firması DWF Labs, TokenFi projesninin yerel kripto parası olan TOKEN'e 10 milyon dolarlık yatırım yapacağını açıkladı.

  Bitcoin Fiyatı Güçleniyor: Altcoin Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

  Bitcoin fiyatı 68 bin doların üzerini görerek yeni zirveleri hedefledi; Ancak şimdi yatırımcılar altcoin sezonunun ne zaman başlayacağına odaklanıyor!

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Reddit Haberi Matic Fiyatını Uçurdu! Güncel MATIC Analizi

  Coinotag Twitter'da Reddit'in Matic satın aldığını duyurdu, bu habere bağlı olarak Matic %7 yükseldi. Reddit, Bitcoin ve Ethereum'u bilançosuna ekledi ve sanal ürünlerin satışında Ether ve Matic'i ödeme olarak kabul ettiğini belirtti.

  KSM Coin Uzun Vadeli Yatırımcılara Göz Kırpıyor! Güncel KSM Analizi

  KSM'nin teknik analizine göre, 47$ desteğinin kaybı sonrasında düşüş trendi başladı. Yatırımcılar, 48.37$ - 47.58$ direnç aralığını izlemeli. Yükseliş trendinin güçlenebileceği ve hedefin 55$ olabileceği belirtiliyor.

  Solana Balinaları 75 Dolara Hazırlanıyor Olabilir Mi? Güncel SOL Analizi

  SOL, 12 saatlik grafikte 105.52$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 114$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapılamazsa, düşüş hareketi 75$ seviyesine kadar devam edebilir.

  AVAX Kritik Direncini Geçemezse Düşüş Sürebilir! Güncel AVAX Analizi

  AVAX, 12 saatlik grafikte 38.38$ desteğini kaybederek düşüş trendine girdi. Önümüzdeki günlerde 40.90$ seviyesinin üzerinde kapanışlar yapamazsa, düşüş hareketi 31.10$ seviyesine kadar devam edebilir.

  Bitcoin Yatırımcılarını Neler Bekliyor? Bitcoin’de Yükseliş Sürecek Mi? BTC Analizi

  Bitcoin, saatlik grafikte düşüş eğilimi gösteriyor. Haftalık grafikte ise kritik direnç seviyesi olan $53,270'e yakın işlem görüyor. Yatırımcılar direnç bölgesine yaklaşırken dikkatli olmalı ve piyasa
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Mox Bank, Hong Kong’da Bitcoin ve Ethereum Hizmetleri Sunacak!

  Mox Bank, Hong Kong'daki ekosisteme katılarak Bitcoin ve kripto para hizmetlerini sunmaya başlayacak; İşte detaylar!

  Alchemy Pay (ACH), ABD’nin New Hampshire Eyaletinde Lisans Aldı!

  Önde gelen fiat-kripto ödeme ağı ve altcoin projesi olan Alchemy Pay, ABD'nin New Hampshire eyaletinde para transferi için lisans aldı.

  DWF Labs, TokenFi Projesinin Kripto Parası TOKEN’e Yatırım Yapıyor!

  Web3 yatırım firması DWF Labs, TokenFi projesninin yerel kripto parası olan TOKEN'e 10 milyon dolarlık yatırım yapacağını açıkladı.