Diğer

  Samsung, Ethereum Tabanlı Blockchain Ağını Oluşturduğunu Bildirdi

  Teknoloji Devi Samsung

  Samsung, kendi Ethereum tabanlı blok zinciri ağını oluşturuyor ayrıca konuya ilişkin bir kaynağa göre kendi tokenini de çıkarmayı planlıyor. Samsung’un blockchain ekibinin “Ethereum tabanlı bir blockchain ana ağı” geliştirdiği söyleniyor.

  Samsung yetkilisi şunları söyledi:

  Şu anda, henüz onaylanmamış olsa da özel blok zinciri düşünüyoruz. Gelecekte halka açık blok zinciri de olabilir. Bence hibrit, yani genel ve özel blok zincirlerin bir kombinasyonu olacak.

  Ethereum tabanlı bir blok zinciri ağının geliştirilmesinden sonra, “Samsung Coin” tokeninin çalışmalarda bir sonraki proje olabileceğine dair bazı spekülasyonlar oldu. Madeni para, kripto borsalarında alınıp satılabilir veya Samsung Pay uygulamasında bir ödeme seçeneği olarak kullanılabilir.

  Blockchain farkı

  Bu blockchain ağının, kendi kripto para biriminizi dağıtmayı oldukça kolaylaştıran popüler bir akıllı sözleşme platformu olan Ethereum’a dayanacağı bildiriliyor.

  Samsung’un destekleyen alt yapısı

  Mart ayında Samsung, yeni amiral gemisi cep telefonu Galaxy S10’u piyasaya sürdü. Akıllı telefon, bir dizi DApp’i desteklemenin yanı sıra, ether ve ERC20 belirteçlerini destekleyen bir Samsung kripto cüzdanına da sahiptir.

  Kaynakta özellikle belirtilenlere göre,  Samsung’un en az bir yıldır Ethereum tabanlı bir blok zinciri ağı projesi üzerinde çalıştığını ve Microsoft ve Facebook dahil olmak üzere çok sayıda diğer büyük teknoloji şirketinin de benzer blok zinciri projeleri üzerinde çalıştığını söyledi.

  Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?

  BNB Fiyat Artışı Yakında mı? Önümüzdeki 2 Hafta İçin Binance Coin (BNB) Takip Edilmesi Gereken Önemli Faktörler.

  Binance Coin (BNB) önemli fiyat seviyelerinde güçlü alım ilgisi görüyor. ...

  Polkadot (DOT), Optimism (OP) ve BlockDAG: Kripto Yatırımlarında Devrim Yaratan 3 Yenilikçi Strateji

  Kripto para yatırımları, yeni teknolojiler ve stratejilerin ortaya çıkmasıyla hızla gelişiyor. ...

  Ethereum (ETH) Fiyat Artışı: Önemli Yatırımcılar Piyasa Kazançlarına Rağmen Neden Güçlü Duruyor?

  <div class="tdb-block-inner td-fix-index"> <ul> <li>Balinalar büyük miktarda ETH topladı ve HODL yapmaya devam etti.</li> ...