Samsung Cüzdanına Kripto Para Alım Satım Özelliği Geliyor!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Samsung, ABD merkezli kripto para birimi borsası olan Gemini ile ortaklık kurdu. Gemini, namı-diğer ikizlerin kuruculuğunu yaptığı bir borsa. Bu ortaklığın bir parçası olarak, Amerikalı ve Kanadalı kullanıcılar Samsung Blockchain Cüzdanından kripto paralar alıp satabilecekler!

Açıklamada bugün, ortaklığın ABD ve Kanada’daki 4 milyon Samsung kullanıcısının kripto para alıp satmasına izin vereceği belirtildi.

Samsung Blockchain Cüzdanı, Galaxy S10 ve S20 serisi gibi bazı akıllı telefonlarda kullanılabilen bir mobil kripto cüzdanı. Gemini, kullanıcıların istedikleri takdirde kripto paralarını Blockchain cüzdanında tutabileceklerini ve isterse Gemini Custody’ye aktarabileceklerini belirtti.

“Kripto sadece bir teknoloji değil, bir hareket, “dedi Gemini’nin CEO’su Tyler Winklevoss. Samsung ile birlikte çalışmaktan onur duyuyoruz.

Samsung, bugünlerde giderek daha fazla kripto para birimi şirketiyle ortak çalışıyor. Teknoloji devi de sadece birkaç gün önce Blockchain tabanlı canlı akış platformu Theta.tv ile işbirliği yaptı.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster