Ana SayfaKripto Para AnalizleriRSR Coin Yorum Fiyat Analizi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

RSR Coin Yorum Fiyat Analizi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

-

RSR coin gün içerisinde %8 yükseldi ve yazı sırasında da yükseliş hareketine devam ediyor. Yazımızda RSR coinin önemli destek ve direnç seviyelerini inceledik.

RSR Coin Orta Vadeli Fiyat Analizi

RSRUSDTPERP_2022-09-27_18-12-35

RSR coinin grafiğini 12 Saatlik zaman diliminde incelediğimizde önemli direnç bölgesinde yükseliş içerisinde olduğunu görüyoruz.

RSR coin grafikte belirtilen, 0.00851$ bölgesinin üzerinde günlük mum kapatması halinde yükseliş hareketine devam edeceğini düşünüyorum.

RSR coin için en önemli destek bölgemiz grafikte belirttiğimiz mavi bölge olan 0.0069$ bölgesidir. Bu bölgeye kadar oluşabilecek sert düşüşlerde belirttiğimiz bölgenin destek olarak çalışacağın düşünüyorum.

RSR Coin Kısa Vadeli Fiyat Analizi

RSRUSDTPERP_2022-09-27_18-19-24

RSR Coin, yukarı belirttiğimiz direnç bölgesinde işlem görmeye devam ediyor. Bu bölgeden alınabilecek short konfirmasyon işlemleri güzel kar bırakabilir.

RSR coin için daha önceki tepesi olan 0.008591$ bölgesinin üzerine fitil atacağını ve oradaki short pozisyonları likit edeceğini düşünüyorum. Bu yüzden belirttiğim seviyenin üstünde short konfirmasyonu arayacağım.

Bitcoin tarafında yükseliş hareketi devam ederken, altcoinlerde yükseliş hareketi de devam ederken açılacak long ve short işlemlere dikkat etmek gerekiyor.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Crypto Vira
Crypto Vira
Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler