arama

Ripple Yorumu 6 Şubat 2020: Ripple Dolar Yorum

ripple mahkemesi

Ripple Yorumu 6 Şubat 2020 ile Ripple Dolar (XRP/USD) bakalım. Yorum, bizlere neler söylüyor şöyle geçelim.

Ripple, Bitcoin Yükselişinden Etkilenmedi

Lider kripto para birimi olan Bitcoin (BTC); dün akşam saatlerinde yeni bir fiyat yükselişi elde ederek 9.700 dolar seviyesinin üzerine çıktı. Bitcoin (BTC)’nin bu yükselişi, kripto para piyasası tarafından takip edildi. Ethereum (ETH) fiyatı ise uzun süredir geçemediği 200 dolar seviyesinin üzerine çıktı.

En büyük üçüncü, en popüler ikinci kripto para birimi ve altcoin olan Ripple (XRP) ise; ondan önce başlattığı yükselişini Bitcoin’in ilerlemesi ile devam ettiremedi. Ripple fiyatı 0,28 dolar seviyesinin üzerine çıkamadı ve boğalar bir türlü istedikleri noktaya kadar gelemedi. Daha önce önemli bir destek olarak ripple yorumları içerisinde geçen ve çalışmış olan 0,28 dolar seviyesi; şimdilerde sert bir fiyat direnci olarak kendisini gösteriyor.

Ripple Yorumu Şubat 2020 XRP
Ripple (XRP)

Dünyanın en ünlü yatırımcılarından olan Mike Novogratz gibi isimler; Ripple (XRP)’nin 2020 yılında çok kötü bir performans sergileyeceğini yorum dahilinde bulundursalar da; şu an için Ripple fiyatı gayet iyi bir tablo sergiliyor. Günlük Ripple grafiği ele alındığında XRP fiyatı için bir üçgen formasyonu oluşturulduğu ve aşağıya doğru kırılma yaşadığı görülüyor. Göreceli Güç Endeksi (RSI) de, ilginç bir şekilde ayılar tarafından mahsur edildi.

Ripple Yorumu 6 Şubat 2020

Ripple (XRP) eğer yükselişini devam ettiremez ise sıradaki düşüş noktası 0,2600 dolar olarak önümüze gelmekte. Ripple fiyatı 0,2600 dolara kadar geriledikten sonra burada bir süre daha tutunabileceği yorumu mevcut. Eğer buradaki tutunma da başarısız olursa; Ripple (XRP) yatırımcılarının günlük grafikteki bir sonraki destek noktaları, Ripple yorumu 6 Şubat 2020’ye göre, 0,2550 dolar seviyesi olacaktır.

Ripple Fiyatı, bu yazının yazıldığı an itibariyle 0,274 dolarlık birim fiyata ve %1’lik artışa sahip. Eğer gerekli satın alma baskısı oluşturulursa Ripple (XRP) yeniden şahlanabilir.

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir; ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

Avatar for Devrim Çaçal
Devrim Çaçal Administrator
Yazarımız CoinOtag ekibinin müdavimlerinden, emektarlarından birisidir. Kendisiyle iletişime geçmek için [email protected] kanalını kullanabilir ya da yorum atabilirsiniz.
Share via
Copy link
Powered by Social Snap