Ripple Fiyat Tahmini: XRP/USD’deki Boğa Rallisi Bitcoin ve Ethereum’u Toza Buladı

ripple xrp

Ripple yükselen kanal direncinin üzerinde fiyat kırılması yakın vadede 0,25 dolar karşımıza çıkıyor.
XRP / USD geciken ralli Bitcoin ve Ethereum’u solladu.

Bitcoin ve Ethereum Pazar ve Pazartesi günleri toplandıkça, Ripple sadece 0.21 $ ve 0.22 $ dahil olmak üzere birkaç direnç bölgesini temizlemeyi başardı. 0.2250 $ ‘lık bir satıcı tıkanıklık bölgesi dönme noktası oldu. XRP / USD, eski direnişte (0.21 $) destek almak için geri çekildi. Yükselen kanal, satış basıncının etkisini kontrol etmeye yardımcı oldu.

Sonuç olarak, geri çekilme, Ripple çünkü bir geri dönüş XRP / USD’nin sadece 0.22 $ ‘ın üzerinde değil, aynı zamanda engelin ötesinde 0.23 $’ ı da göndermesini sağladı. Bu miting gerçekleşirken, Bitcoin bildirildiği gibi 11.000 doların altına çekildi. Öte yandan, Ethereum yeni yılın en yüksek seviyesinden 334 $ ‘dan 310 $’ a sığınmak için spiral oldu.

XRP / USD 4 saatlik grafik

Ripple Fiyat Tahmini XRP USD Yeni Boga Kurulumu Bitcoin

Tradingview tarafından XRP / USD fiyat tablosu

Yazarken, Ripple $ 0.2385 üzerinden işlem görüyor. Fiyat, yükselen kanalın üzerine yükseldi. Boğalar bir sonraki engele doğru kazançları 0.24 $ ‘da tutmak için çok çalışıyor. Tüm göstergeler 0,25 ABD dolarına doğru devam eden bir yükselişe işaret ediyor, çünkü 0,24 ABD dolarını geçen bir kırılma yakın görünüyor.

Örneğin RSI, aşırı alım bölgesine girerek, alıcıların pazardaki konumunu daha da güçlendirdi. Aynı şey, pozitif bölgeye daha derin kazdıkça MACD tarafından da güçlendirilmiştir. Boğa sapması, en az direnç yolunun kuzeye doğru olduğunu ima ediyor. Ayrıca, yüksek oynaklık 0.25 $ ‘ın da erişilebileceğini vurgulamaktadır.

Ripple Gün İçi Seviyeleri

Spot oranı: 0.2391 $

Bağıl değişiklik: 0.0082

Yüzde değişimi:% 3.46

Trend: Boğa

Oynaklık: Yüksek

CoinOtag’ı TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Enes Ergovan
Enes Ergovan, yıllarca sosyal medya yöneticiliğinden aldığı önemli deneyimlerle kripto para ve piyasalara merak salan Enes Ergovan, sektörel yazılar yayınlamaya devam ederken sosyal medya sektöründe de çalışmalar yürütüyor. Enes Ergovan, coinotag.com'da editör olarak sektörel bazda yazılar paylaşıyor.