Diğer
  Ana SayfaHaberRipple (XRP) Fiyatları Yükseliyor XRPL Zinciri Rekor Kırıyor!

  Ripple (XRP) Fiyatları Yükseliyor XRPL Zinciri Rekor Kırıyor!

  -

  • XRP, geçen hafta %24 ve son bir ayda %40 büyüyerek boğa dalgasının bayrağını taşıyordu.
  • XRP Ledger’ın ağ büyümesi, 29 Mart’ta üç aylık bir yüksekliğe ulaştı.

  XRP Ledger (XRPL), büyük bankalara ve finansal hizmetlere hizmet veren küresel bir ödeme ağı olarak işlev gösteren Ripple [XRP] tarafından geliştirilen bir katman-1 blok zinciridir.

  Son bir ayda işlem faaliyetinde önemli bir artış yaşadı. Yakın zamanda, ağın büyümesinin iyi bir göstergesi olan yeni hesapların etkinleştirilme sayısı, XRP Scan’e göre 29 Mart’ta 3.383 ile üç aylık bir yüksekliğe ulaştı.

  Kaynak: XRP Scan

  Ayrıca, blok zinciri, 19 Mart’ta 2,236 milyon adetle 16 aylık bir yükseklik de dahil olmak üzere, Mart ortasından bu yana günlük ortalama 1,4 milyondan fazla işlemi işledi.

  Gelecekte ortaya çıkabilecek ölçeklenebilirlik sorunlarını ele almak için Ripple Labs, daha fazla genişleme bekleyerek yeni bir teknolojik yükseltme sunmaya hazırlanıyor.

  Ripple’ın XRPL Yan Zincirinde Büyüme Kaydediliyor!

  Ripple, XRPL için yan zincir desteğinin yeni bir devnet üzerinde test edilebilir ve ilk uygulama geliştirme aşamasında olduğunu duyurdu. Ripple, geliştirici topluluğuna yeni tasarımı denemelerini ve özellikler, hatalar veya diğer ağ sorunları hakkında geri bildirim sağlamalarını istedi.

  Ripple ekosistemi, XRP Ledger’ı (XRPL) kullanım durumları gereksinimlerine uyarlama imkanı sağlayacak federatif yan zincirler vizyonu üzerinde çalışıyor.

  Ripple ayrıca, EVM uyumlu zincirler için yazılmış mevcut Solidity tabanlı akıllı sözleşmeleri XRPL’ye getirmek için EVM yan zincirini devnette tanıttı.

  Ayrıca, yerel akıllı sözleşme benzeri işlevsellik için popüler talep nedeniyle, ekip Hooks’u tanıttı. Bu küçük kod parçaları, XRPL üzerine ek programlanabilirlik sağlayacaktır.

  Ripple XRP’ye Sosyal İlgi Artıyor!

  XRP, CoinMarketCap’e göre basın saatine kadar %1,3 artarak 0,544 dolara yükseldi. Coin, geçen hafta %24 ve bir ay öncesine göre %40 büyüme gösteriyor.

  Santiment’ten gelen veriler, büyük adreslerin Mart ayında XRP biriktirme çizgisinde olduğunu ortaya koydu. 1.000 ila 10 milyon sikke arasında tutan adreslerin sayısı önemli ölçüde arttı.

  Bu yatırımcı grubunun biriktirmesi, bir para birimi için hüküm süren boğa hislerinin iyi bir göstergesidir.

  XRP’nin sosyal hacmi de Mart ayı boyunca sürekli olarak büyüdü ve 29 Mart’ta bir aylık yüksekliğine ulaştı, bu da kripto topluluğunun XRP’nin ivmesine dikkat ettiği anlamına geliyor.

  Ripple XRP Sosyal İlgi

  Coinglass’tan gelen verilere göre, XRP vadeli piyasasında da büyük talep görüldü ve Açık Pozisyon (AP) basın saatine göre neredeyse 730 milyon dolara yükseldi. Bu, haftalık bazda %38’lik bir büyümeyi temsil ediyor.

  Ripple XRP Borsa PERP Fonlama Oranı

  Kaynak: CoinOtag.com

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler