Ana SayfaHaberRipple XRP Fiyatının Neden Yeni Yüksekler Hedeflediğini Öğrenin

Ripple XRP Fiyatının Neden Yeni Yüksekler Hedeflediğini Öğrenin

-

  • Ripple XRP fiyatı, uzun vadeli simetrik bir üçgen içinde işlem görmektedir.
  • Ayrıca, kısa vadeli inişe paralel bir kanal içinde işlem görmektedir.
  • Ripple XRP, 12 Mart’ta alıcılı bir çekiç mum oluşturdu.

Ripple XRP fiyatı, çok önemli bir direnç bölgesine çok yakın işlem görmektedir ve yakında bu bölgeden çıkabilir.

XRP fiyatı, Haziran 2022’den beri uzun vadeli simetrik bir üçgen içinde işlem görmektedir. Bu zamandan beri destek çizgisi mevcutken, direnç çizgisi Aynı yılın Eylül ayında başladı. Üçgen, nötr bir desen olarak kabul edilse de, içindeki hareket alıcılıdır. Bunun ana nedeni, Ocak ayında 2 ve Mart ayında 12’ye kadar oluşturulan iki alıcılı çekiç mumu (yeşil simgeler) olmasıdır.

İlk olan önemli bir yükselişe yol açarken, ikincisi de aynı şeyi yapabilir. Ripple fiyatı çıkış yaparsa, en yakın direnç $0.46 olacaktır. Diğer taraftan, üçgenin destek çizgisinden bir düşüş, $0.30’a kadar bir düşüşe yol açabilir. Günlük RSI, çıkışın olasılığını destekliyor çünkü zaten alıcılı bir farklılaşma (yeşil çizgi) oluşturdu.

Fiyat hareketinin yanı sıra, Securities and Exchange Commission (SEC) ile Ripple Labs arasındaki davaya ilişkin herhangi bir haber bulunmamaktadır.

Ripple XRP price Triangle Movement
XRP/USDT Günlük Grafik. Kaynak: TradingView

Ripple XRP Fiyatı Düzeltici Yapı Çıkışı Katalize Edebilir

Kısa vadeli altı saatlik grafikteki teknik analiz, XRP token fiyatının inişe paralel bir kanal içinde işlem gördüğünü göstermektedir. Bu kanallar genellikle düzeltici yapılar içerir, bu nedenle bu kanaldan çıkış olasıdır. Bu, günlük zaman çerçevesindeki okumalarla uyumludur. Fiyatın kanalın üst kısmında olması, çıkışın daha olası hale gelmesini sağlar. Kısa vadeli kanaldan bir çıkış, dijital varlığın uzun vadeli üçgenin altından çıktığı anlamına da gelirdi.

Sonuç olarak, $0.30’a kadar olan düşüşü doğrulayacaktır. Çıkış, devam eden artış devam ederse, gelecek 24 saat içinde gerçekleşebilir.

XRP Price Short-Term Breakout
XRP/USDT 6 Saatlik Grafik

Sonuç olarak, en olası XRP fiyat tahmini, uzun vadeli üçgenin çıkışı ve $0.46’ya kadar bir artıştır. Diğer taraftan, üçgenin destek çizgisinin altından bir düşüş, $0.30’a kadar bir düşüşe yol açabilir.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin ve 32 Bin Dolar Senaryosu: Onchain, Teknik ve Piyasa Analizi

Bitcoin (BTC) için teknik yapılar, onchain verileri ve korku endeksi neler söylüyor? Bitcoin ve altcoin yatırımcılarının incelemesi gereken verileri topladık!

XRP Coinbase’e Geri Dönüyor mu? Bilmeniz Gerekenler Burada!

ABD merkezli en büyük kripto para borsası Coinbase, XRP topluluğuna en büyük sevinçlerden birini vermeyi düşünüyor olabilir. İşte detaylar!

Cardano 2022 Son Çeyrek Verileri Yayınlandı! ADA Fiyatı Ne Olacak?

Cardano (ADA) için 2022'nin son çeyreği raporları yayınlandı. Raporlara göre Cardano finansal çöküş yaşarken onchain hareketliliği devam...

Bitcoin 27k ile 2023’ün Yeni Yüksek Seviyesini Yaptı ve Shortları Sınırlandırdı!

Bitcoin (BTC), bir hafta içinde iki kez $26K fiyat seviyesini test etti. Yatırımcılar, ABD bankasının çöküşüne ve geleneksel bankacılık sistemine olan güvenin azalmasından sonra alternatif arayışında olan yatırımcılar BTC'ye kısmi olarak yakıt oldu.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler