Ana SayfaHaberRipple (XRP) Davasının Özet Kararı Kapıda!

Ripple (XRP) Davasının Özet Kararı Kapıda!

-

XRP avukatı John Deaton, kripto para üzerindeki siyasi ve ekonomik savaşın gerçek olduğunu söyledi. ABD’de kripto için mevzuatın ne zaman geleceğini tahmin etti: 2025’in sonuna kadar.

Ripple (XRP) Davasının Özet Kararı Kapıda!

Deaton, Signature Bank’ın kripto şirketlerle bağlantıları nedeniyle hedef alındığının Barny Frank’in yorumlarına atıfta bulundu. Avukat, Grayscale Vs SEC davasındaki son mahkeme argümanlarına da atıfta bulundu, bu davada hakim şirketin spot Bitcoin ETF başvurusunu reddeden düzenleyicinin niyetini sorguladı.
Bununla birlikte, son raporlar, Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) karşısındaki davasının özet kararının birkaç hafta içinde çıkabileceğini öne sürmüştür. Bu dava hepimizin.
Bu kararın uzun vadeli bir etkisi olacağından, bu davada yüksek oranda tahminler yapılmaktadır. Scalia School of Law’da George Mason Üniversitesi’nde J.W. Verret Profesörü, Deaton ile konuşurken, Ripple davasında Amicus Briefs’in eğer dava Yüce Mahkeme’ye giderse çok önemli olacağını söyledi.

SEC Kripto Piyasası Üzerine 200 Yeni Denetim Planlıyor Olabilir!

XRP avukatı, SEC’in kripto piyasası üzerinde iki yıl içinde 200 denetim eylemi almayı planladığına dair söylentiler duyduğunu söyledi. Bu söylenti, ABD’deki stabilcoin işlemleri ve kripto staking hizmetlerine yönelik son denetim eylemleri bağlamında ortaya çıktı.
O, SEC’in amacının kripto para piyasasını ezmek ve mevcut oyuncuların altyapı ve perakende alanındaki dilimini büyütmek olduğunu düşünüyor.
Bununla birlikte, XRP fiyatı son günlerde banka stoklarının ABD’de satışa çıkmasıyla birlikte kripto para yükselişe geçtiğinden beri yükseliyor.
CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin ve 32 Bin Dolar Senaryosu: Onchain, Teknik ve Piyasa Analizi

Bitcoin (BTC) için teknik yapılar, onchain verileri ve korku endeksi neler söylüyor? Bitcoin ve altcoin yatırımcılarının incelemesi gereken verileri topladık!

XRP Coinbase’e Geri Dönüyor mu? Bilmeniz Gerekenler Burada!

ABD merkezli en büyük kripto para borsası Coinbase, XRP topluluğuna en büyük sevinçlerden birini vermeyi düşünüyor olabilir. İşte detaylar!

Cardano 2022 Son Çeyrek Verileri Yayınlandı! ADA Fiyatı Ne Olacak?

Cardano (ADA) için 2022'nin son çeyreği raporları yayınlandı. Raporlara göre Cardano finansal çöküş yaşarken onchain hareketliliği devam...

Bitcoin 27k ile 2023’ün Yeni Yüksek Seviyesini Yaptı ve Shortları Sınırlandırdı!

Bitcoin (BTC), bir hafta içinde iki kez $26K fiyat seviyesini test etti. Yatırımcılar, ABD bankasının çöküşüne ve geleneksel bankacılık sistemine olan güvenin azalmasından sonra alternatif arayışında olan yatırımcılar BTC'ye kısmi olarak yakıt oldu.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler