Ripple ve ProprHome Portekiz Emlak Piyasasını Modernize Edecek!

Photo by Dmitry Demidko

ProprHome, Ripple çözümünü kullanarak gayrimenkul sektörünü yükseltecek.

Ripple, ProprHome ile insanlara Portekiz’de mülk satın almak, satmak ve kiralamak için yeni yollar vermek adına işbirliği yapıyor. Duyuruya göre ProprHome, emlak alıcıları ve satıcıları için daha hızlı, enerji açısından verimli ve düşük maliyetli işlemler sağlamak için bir NFT çözümü aracılığıyla RippleXRP Defterini kullanacak.

Ortaklığın amacı, gayrimenkul işinde devrim yaratmak ve gayrimenkul satın alma, satma ve kiralama sürecini basitleştirmektir. Ortaklık birkaç gün sonra gelir Ripple geliştiriciler, XRP Ledger’da değiştirilemez token özellikleri uyguladılar.

ProprHome CEO’su John McCoy, Ripple ile ortaklığa tepki olarak şunları söyledi:

“ProprHome ve ortağımız Ripple İşlevsel fayda ile aynı varlık tokenizasyonu vizyonunu paylaşın. Gayrimenkul deneyimini önemli ölçüde iyileştirmek için blok zincir teknolojisini kullanan çevrimiçi bir emlak piyasasının potansiyelini görüyoruz.”

McCoy, ProprHome’un, şirketin tokenleştirme yetenekleri için on yıldan fazla bir süredir tercih edilen blok zinciri olarak XRP Ledger’a güvendiğini de sözlerine ekledi.

RippleGayrimenkul Süreçlerini Basitleştirme Teknolojisi

ProprHome, emlak müşterilerinin acenteleriyle iletişim kurmasını, teklif vermesini ve ziyaret planlamasını kolaylaştırmak için XRP Defterine emlak NFT’lerini basacak. Hizmet başlatıldığında, gayrimenkul müşterileri, ilgili her işlemdeki teklif ve kabul prosedürlerini kontrol edebilir.

ProprHome ile ortaklığı sayesinde Ripple ve NFT yardımcı programı ile şirket, DOC olarak adlandırılan dijital mülkiyet sertifikası yardımcı belirteçlerinden başlayarak farklı türde belirteçler sunacak. Özellikle, ProprHome kullanarak mülk satın almak veya kiralamak isteyen müşterilere DOC tokenleri verilir.

Belirteç, müşterilerin gayrimenkul sahibi olmak için gereken zaman alıcı ve karmaşık doğrulama ve onay sürecini atlamalarına yardımcı olacaktır. Ayrıca token, ev alıcılarına ve kiracılara elektrik, su, telekomünikasyon vb. dahil olmak üzere çeşitli hizmetlere erişim sağlayacaktır.

DOC’den sonra ProprHome ayrıca geliştiricilerin, sahiplerin ve acentelerin kazanabileceği ve ek risk için kullanabileceği bir itibar para birimi olan Propr’u (PRP) yayınlayacak.

ProprHome’un Gayrimenkul Sektörünü Yenileme Taahhüdü

ProprHome, blok zinciri teknolojisini kullanarak Portekiz’de mülk satın alma, satma ve kiralama sürecini yenilemek isteyen bir emlak piyasasıdır. Gayrimenkul işi ile ilgili temel sorun teklif aşamasındadır.

ProprHome, bu sorunu çözmek için emlakçılar ve müşteriler arasında şeffaflık ve güven sağlamak için XRPL’yi kullandı. Tüm taraflara değişmez ve şeffaf veriler sağlamak için tüm bahisler XRP Defterine kaydedilir. ProprHome, “Müşteri Eğitimi-ProprHome” adlı bir proje kapsamında kullanıcılarını yeni bir çözümle tanıştırıyor.

Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version