Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriRipple ve Cardano Yöneticileri ABD Bankacılık Sistemine Karşı Eleştirilerini İki Katına Çıkardı

  Ripple ve Cardano Yöneticileri ABD Bankacılık Sistemine Karşı Eleştirilerini İki Katına Çıkardı

  -

  • Ripple’in CEO’su Brad Garlinghouse; Silvergate, SVB olaylarının ışığında ABD’nin kırık finansal sistemini vurguladı.
  • Cardano’nun Charles Hoskinson da hükümetin kripto konusundaki tutumuna eleştiri getirdi.

  Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, dün artık kapandığını belirttiği Silicon Valley Bank’a karşı durmak için Twitter’a gitti. Garlinghouse, Ripple için bankacılık ortağı olarak hizmet veren ve bazı nakit bakiyelerini tutan SVB’ye karşı “bazı maruziyetlerinin” olduğunu açıkladı.

  Geleneksel finansal kargaşa kriptoyu ve Ripple (XRP)’yi güçlü kılıyor

  Ripple (XRP) CEO'sundan SEC Yorumu Garlinghouse, ABD bankacılık sisteminin ve daha geniş geleneksel finans piyasalarının kargaşasına rağmen, “Ripple güçlü bir konumda kalıyor” dedi.

  CEO, dedikoduların ve FUD’un bankaların çöküşüne ve kendi fonlarını hareket ettirmek için firmaların yeteneksizliğine neden olduğunu vurguladı. Sonrasında, yönetici, ülkenin finansal sisteminin durumunu vurguladı. Ripple CEO’sunun Twitter’daki görüşleri, popüler kripto avukatı John Deaton tarafından alıntılandı.

  Teknolojinin Öncüsü Ripple (XRP) Olmalıdır!

  Deaton, ABD’nin bankacılık sistemini modernize etmek için bir devrimci teknolojiye ihtiyaç duyulduğu konusunda Garlinghouse ile aynı fikirdeydi. İronik olarak, Ripple, bu ödemeler için zaten blok zinciri çözümleri sunuyor.
  Ripple’in Genel Müdürü Stuart Alderoty, ABD Milletvekili Ro Khanna’nın çabalarını övdü. Bu, milletvekili, ödeme yapan ve bölgesel bankaların müşterilerini korumak için Federal Deposit Insurance Corporation (FDIC)’e ücret ödemelerinin artırılmasını önerdi.
  “Bazıları “VC ve teknoloji”yi kötüleyebilir ancak bu, sağlık, iklim değişikliği, AI, fintech, ulusal güvenlik ve evet, bazen kripto gibi çok önemli sorunları çözmeye çalışan girişimcileri de içerir” dedi. Alderoty ayrıca, SVB’nin çöküşünün post-mortem yapılmasını, bankaların düzenlenmesindeki açıkların belirlenmesi ve sorumlulukların belirlenmesi için çağrıda bulundu.
  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler