Ana SayfaKripto Para AnalizleriRipple ve Cardano Yöneticileri ABD Bankacılık Sistemine Karşı Eleştirilerini İki Katına Çıkardı

Ripple ve Cardano Yöneticileri ABD Bankacılık Sistemine Karşı Eleştirilerini İki Katına Çıkardı

-

  • Ripple’in CEO’su Brad Garlinghouse; Silvergate, SVB olaylarının ışığında ABD’nin kırık finansal sistemini vurguladı.
  • Cardano’nun Charles Hoskinson da hükümetin kripto konusundaki tutumuna eleştiri getirdi.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, dün artık kapandığını belirttiği Silicon Valley Bank’a karşı durmak için Twitter’a gitti. Garlinghouse, Ripple için bankacılık ortağı olarak hizmet veren ve bazı nakit bakiyelerini tutan SVB’ye karşı “bazı maruziyetlerinin” olduğunu açıkladı.

Geleneksel finansal kargaşa kriptoyu ve Ripple (XRP)’yi güçlü kılıyor

Ripple (XRP) CEO'sundan SEC Yorumu Garlinghouse, ABD bankacılık sisteminin ve daha geniş geleneksel finans piyasalarının kargaşasına rağmen, “Ripple güçlü bir konumda kalıyor” dedi.

CEO, dedikoduların ve FUD’un bankaların çöküşüne ve kendi fonlarını hareket ettirmek için firmaların yeteneksizliğine neden olduğunu vurguladı. Sonrasında, yönetici, ülkenin finansal sisteminin durumunu vurguladı. Ripple CEO’sunun Twitter’daki görüşleri, popüler kripto avukatı John Deaton tarafından alıntılandı.

Teknolojinin Öncüsü Ripple (XRP) Olmalıdır!

Deaton, ABD’nin bankacılık sistemini modernize etmek için bir devrimci teknolojiye ihtiyaç duyulduğu konusunda Garlinghouse ile aynı fikirdeydi. İronik olarak, Ripple, bu ödemeler için zaten blok zinciri çözümleri sunuyor.
Ripple’in Genel Müdürü Stuart Alderoty, ABD Milletvekili Ro Khanna’nın çabalarını övdü. Bu, milletvekili, ödeme yapan ve bölgesel bankaların müşterilerini korumak için Federal Deposit Insurance Corporation (FDIC)’e ücret ödemelerinin artırılmasını önerdi.
“Bazıları “VC ve teknoloji”yi kötüleyebilir ancak bu, sağlık, iklim değişikliği, AI, fintech, ulusal güvenlik ve evet, bazen kripto gibi çok önemli sorunları çözmeye çalışan girişimcileri de içerir” dedi. Alderoty ayrıca, SVB’nin çöküşünün post-mortem yapılmasını, bankaların düzenlenmesindeki açıkların belirlenmesi ve sorumlulukların belirlenmesi için çağrıda bulundu.
CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin ve 32 Bin Dolar Senaryosu: Onchain, Teknik ve Piyasa Analizi

Bitcoin (BTC) için teknik yapılar, onchain verileri ve korku endeksi neler söylüyor? Bitcoin ve altcoin yatırımcılarının incelemesi gereken verileri topladık!

XRP Coinbase’e Geri Dönüyor mu? Bilmeniz Gerekenler Burada!

ABD merkezli en büyük kripto para borsası Coinbase, XRP topluluğuna en büyük sevinçlerden birini vermeyi düşünüyor olabilir. İşte detaylar!

Cardano 2022 Son Çeyrek Verileri Yayınlandı! ADA Fiyatı Ne Olacak?

Cardano (ADA) için 2022'nin son çeyreği raporları yayınlandı. Raporlara göre Cardano finansal çöküş yaşarken onchain hareketliliği devam...

Bitcoin 27k ile 2023’ün Yeni Yüksek Seviyesini Yaptı ve Shortları Sınırlandırdı!

Bitcoin (BTC), bir hafta içinde iki kez $26K fiyat seviyesini test etti. Yatırımcılar, ABD bankasının çöküşüne ve geleneksel bankacılık sistemine olan güvenin azalmasından sonra alternatif arayışında olan yatırımcılar BTC'ye kısmi olarak yakıt oldu.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler