arama

Ripple Rekor Kırdı ATH Seviyesi Tüm Zamanların Üzerinde!

ripple rekor kırdı

Ripple Rekor Kırdı – Ripple (XRP) dijital varlığının likiditesi Coins.ph’de yeni bir ATH’ye ulaşırken, Ripple’ın ortağı Bitso yerel havale pazarında daha büyük bir pay almaya hazırlanıyor.

Ripple Rekor Kırdı:ATH 6 milyonun Üzerinde!

En popüler 3. kripto para birimi XRP’nin kabulü, Ripple‘ın İsteğe Bağlı Likidite (ODL) koridorları sayesinde yayılmaya devam etmekte. Şuana kadar en iyi bilinen üç tanesi Meksika, Avustralya ve Filipinler’de çalışıyor ve Ripple’ın ortağı olan havale devi MoneyGram’ın yardımıyla kuruldu. Yavaş yavaş, tüm bu koridorlarda XRP likiditesi yükseldi ve bugün Filipinler’de yeni bir rekora imza attı.

Ripple Rekor Kırdı ATH Seviyesi Tüm Zamanların Üzerinde!
Ripple Rekor Kırdı – Liquidity

Filipinler’in ODL koridoru, yerel kripto borsası Coins.ph üzerinden faaliyet gösteriyor. Bugün, XRP ATH değeri önceki rekorunu aştı ve 6.041.940 seviyesine ulaştı. Avustralya’daki (BTC Markets borsası) ODL koridoru da yeni bir ATH kurmaya yakın: Bugünün işleminin sonucu 4.808.058 (yüzde 42) ve mevcut tüm zamanların en yüksek sevyesi ise 5.189.716 olarak bilinmekte.

Bitso, Meksika’da daha büyük bir pazar payı planlıyor

Meksika tabanlı kripto para platformu Bitso, XRP’yi MXN’ye dönüştürerek ODL koridorunu Meksika’ya sağlamaya yardımcı olan borsa. Bu haftanın başlarında Ripple, Bitso’nun Ripple’ın ODL teknolojisini Meksika’daki ortakları için başarıyla uyguladığını belirten verileri paylaştı.

Ripple rekor kırdı

2019 yılında Bitso, bölgedeki havale pazarının yüzde 1,5’ini almayı başarmıştı. Şimdi ise, bu kârlı sektördeki pazar payını önemli ölçüde artırmayı hedefliyor.

Coinotag üzerinden Bitcoin haberleri, Coin Haber ve Coin Yorum başlıklarını takip edebilir; bizleri ayrıca InstagramTwitter, ve Telegram‘dan da takip edebilirsiniz!

Avatar for Enes Başoğlu
Enes Başoğlu Düzenleyici
Yazarımız CoinOtag ekibinin müdavimlerinden, emektarlarından birisidir. Kendisiyle iletişime geçmek için [email protected] kanalını kullanabilir ya da yorum atabilirsiniz.
Share via
Copy link
Powered by Social Snap