Diğer
  Ana SayfaHaberRipple İki Yıl Sonra Yatırımcılarına Airdrop Gönderdi!

  Ripple İki Yıl Sonra Yatırımcılarına Airdrop Gönderdi!

  -

  Ripple daha önce açıkladığı Airdrop dağıtımı ile ilgili bekleyiş artık sonra erdi. Ripple’ın 2 yıl önce belirttiği Flare token airdrop açıklaması geçtiğimiz günlerde dağıtılmasının ardından son buldu.

  Ripple 2 Yıl Sonra Airdrop Gönderimini Gerçekleştirdi!

  Flare’in FLR tokenleri, topluluk üyeleri arasında büyük tartışmalara yol açan yaklaşık iki yıllık bir bekleyişin ardından nihayet Pazartesi gecesinden başlayarak XRP sahiplerine dağıtıldı. Aralık 2020’de açıklamanın ardından en az bir Ripple coine sahip olan XRP sahiplerine 4,28 milyardan fazla FLR tokenin paylaşıldı ve dağıtıldı. Airdrop 1:1 temelinde gerçekleştirildi, yani tutulan her XRP için bir FLR verildi.

  Bu dağıtılan kripto paralar şuanki projenin toplam arzının %15’ini temsil ediyor ve geri kalanın önümüzdeki üç yıl içinde dağıtılması planlanıyor. (Bknz: Airdrop Nedir?)

  Ripple (XRP)

  FLR sahipleri, projede başka değişiklikler önermenin yanı sıra, Flare’nin yönetişim forumlarında gelecekteki airdrop’un dağıtılma şekli için oy kullanabilecekler.

  Verilere göre yapılan FLR airdrop dağıtımından sonra, airdrop kazanan token sahiplerinin coinleri alır almaz satışa çıkardığı görülüyor. Pazartesi gecesi tanesi 15 sentten işlem görmeye başladı ve yazı sırasında fiyatı 2 sente kadar düşüş yaşadı. FLR Token, yaklaşık 25 milyon dolarlık işlem hacmi topladı. (Bknz: NFT Nedir?)

  Başlangıçta XRP belirteçlerini kullanan merkezi olmayan bir finans (DeFi) uygulaması olmayı hedefleyen Flare, kademeli olarak 1. katman blok zinciri ve oracle sağlayıcısına geçiş yaptı. Katman 1, Ethereum veya Solana gibi temel blok zincirlerini ifade ederken, bir blok zincirinin dışından içeriye veri getiren üçüncü taraf hizmetleridir.

  Flare’nin mühendislikten sorumlu başkan yardımcısı Josh Edwards, Pazartesi günü attığı bir tweet’te, “Belirteç yeni olsa da, Flare ağı zaten çalışıyordu ve geçen hafta veri ve işlemler için 268 milyondan fazla talebi işliyordu.” dedi.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Bitcoin Fiyatında 27 Bin Dolar Üzerine Dönüş için Gereken Şartlar Nedir?

  Bitcoin fiyatı 27.400 dolar direncinden aşağı doğru düzeltme yapıyor. BTC, 26.600 dolar direnç bölgesini aşmayı başarabilirse yeni bir yükselişe başlayabilir.

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler