Ripple Dibi Gördü! Bu Analize Göre XRP 0,77 Dolar Olabilir!

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Popüler kripto para birimi analisti MagicPoopCannon yakın zamanda bir analiz yayınladı. Analist üçüncü en büyük kripto para birimi XRP’nin dibe vurduğunu ve 0.77 $ seviyesini tekrar test etmeye hazır olduğunu düşünüyor.

Ayrıntılı analizde Magic, XRP’nin Eylül 2017’den bu yana keskin bir düşüş içinde olduğunu söylüyor. Buna ek olarak, analist Mart ortasında Coronavirüs çöküşü sırasında bile XRP’nin 0.12 – 0.15 dolar gibi önemli destek seviyesini koruduğunu belirtti. Aşağıda, Magic tarafından XRP analizinde kullanılan günlük grafik çizelgesi bulunmaktadır.

XRP 0.77 Dolara Ulaşabilir

Magic’e göre, 0,77 dolarlık en yüksek hedef hedefi, Eylül 2018’deki en yüksek seviyeye karşılık geliyor ve tam olarak düşen kama oluşmaya oluştu. Ancak Magic, Coronavirus pandemisinin bir sonucu olarak küresel ekonomilerin durumu nedeniyle tarafsız kaldığını da açıkça ortaya koyuyor. Ayrıca 200 Günlük MA’nın XRP için zor bir engel olduğunu da belirtti.

Ek olarak, XRP şu anda 200 günlük hareketli ortalamanın altında (mor renkte) direnç bölgesinde hayatta kalmaya çalışıyor. Bu nedenle, XRP’nin önündeki birincil engel 200 günlük hareketli ortalama gibi görünüyor. XRP bunun üstesinden gelebilir ve bir destek olarak tutabilirse, düşen kamanın üst kısmının bir testini çok hızlı bir şekilde görebiliriz ve bu destansı bir ters yırtılmaya neden olabilir.

Düşen Kama XRP Yükselişini Başlatabilir

Analiz sonucunda Magic, XRP’nin çok yakında geri alınabileceği yönündeki iyimserliğini dile getirdi ve görüşlerini şöyle açıkladı:

Sanırım yakında yukarı doğru bir artış göreceğiz, ama bu sadece bir tahmin. Nötr olmasına rağmen, düşen bir kama, 200 MA’nın üzerinde bir destek oluşturursa, sıkı bir XRP alıcısı olacağım.


CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster