Ripple Bu Kritik Desteğine Tutunamaz ise Düşüş Hareketini Devam Ettirebilir!

  • Ripple fiyatı belirlenen direnç seviyesini kıramayarak düşüşe geçti.
  • XRP’nin 0.47 doların altında kapanış yapması düşüş trendini güçlendirebilir.
  • 0.4574 dolar seviyesinin altındaki kapanışlar XRP’nin düşüşünü 0.42 dolar seviyelerine genişletebilir.

Ripple’ın günlük fiyat grafiği incelendiğinde, belirlenen direnç seviyesinin aşılamamasıyla birlikte XRP fiyatının düşüşe geçtiği görülmektedir. Ayrıca, kısa vadeli analizde paylaşılan short işlemi ise okuyucularımıza kazanç sağlamıştır.

Orta Vadeli Ripple (XRP) Fiyat Analizi

Günlük XRP/USD Fiyat Grafiği

Ripple’ın günlük fiyat grafiği incelendiğinde, belirlenen önemli direnç seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yapamaması, düşüş hareketini tetikledi ve XRP fiyatı 0.48 dolar seviyelerine kadar geriledi. Şu anda Ripple fiyatı 0.4913 dolar seviyelerinde hareket etmektedir.

Analizde belirtildiği gibi, XRP fiyatı 0.47 dolar seviyesinin altında günlük mum kapanışları gerçekleştirirse, düşüş trendini sürdürerek 0.4574 dolar seviyelerine kadar düşebilir.

Eğer XRP, 0.4574 dolar seviyesinin altında günlük mum kapanışları yaparsa, düşüş hareketini 0.42 dolar seviyelerine kadar genişletebilir.

Kısa Vadeli XRP Fiyat Analizi

15 Dakikalık XRP/USD Fiyat Grafiği

Ripple’ın kısa vadeli fiyat analizi incelendiğinde, önceki analizimizde belirttiğimiz short işlemi adım adım gerçekleşti ve okuyucularımıza %4.40 getiri sağladı.

Dün Paylaştığımız XRP Analizimizi İncelemek için Tıklayın.

XRP fiyatı, ilk olarak belirttiğimiz 0.53 dolar seviyesinin altında 30 dakikalık mum kapattı ve ardından OTE bölgesine yükseliş hareketi gerçekleştirdi.

Dünkü analizimizde OTE bölgesinden short işlemine girilebileceğini ve stop-loss seviyesi olarak 0.5447 dolar seviyesinin kullanılabileceğini belirtmiştik.

Bu şekilde hareket gerçekleşmesiyle birlikte short işleme giren okuyucularımız kazanç sağladı.

Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version