Ripple 1 Milyar XRP’yi Piyasaya Sürdü! Fiyatın Düşmesi Bekleniyor

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Ripple 1 Milyar XRP Piyasaya Sürüldü! XRP Fiyatının Düşmesi Bekleniyor

Ripple her zamanki gibi 1 milyar XRP’yi piyasaya sürdü. Birkaç saat önce, Ripple Son birkaç yıldır yaptıklarını tekrarlayarak, bir milyar XRP’yi kasadan çıkardı. Transfer, her biri 500 milyon XRP olmak üzere iki işlemde gerçekleştirildi.

Bu, XRP topluluğundan karışık bir tepki uyandırdı, bazıları hala sinirleniyor ve fiyatı düşüreceğine inanırken, diğerleri duruma alışmış gibi görünüyor. Yazım sırasında 1 milyar XRP’nin değeri yaklaşık 219 milyon dolar.

Ripple ve Bir Milyar XRP

Ripple, birkaç yıldır düzenli olarak bir milyar XRP salıyor. Şirketin CEO’su Brad Garlinghouse, geçen yıl belirttiği gibi, bu fonlar XRP’nin likiditesini artırmak, yardım kuruluşlarına göndermek ve diğer girişimlere yatırım yapmak için kullanılıyor.

Bununla birlikte, XRP topluluğundaki bazı insanlar hala XRP’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasını bekliyor. Bu bekleyişe göre Ripple’nin bu politikayı bırakması gerekiyor.

21M BTC ve 100M XRP

Bitcoin’in 21 milyon arzı olmasına rağmen, XRP’de bu miktar 100 milyar. 100 milyar XRP zaten oluşturuldu ve yarısından fazlası şirketin elinde. Her ay sürekli olarak 1 milyar XRP serbest bırakılıyor ve satılamayan XRP, emanet hesabına geri gönderiliyor.

Mevcut XRP Duruşu

Son Bitcoin kurtarma işleminden sonra, üçüncü en büyük kripto para birimi XRP 0.2353 $ seviyesine ulaşmayı başardı. Ancak, Ripple kripto para birimi şimdi BTC’ye karşı biraz daha düştü ve CoinMarketCap’in verilerine göre, yazı yazılırken 0.219 $ ‘dan işlem görüyor.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster